Buď FIT zima 2011 - 2012

 

 

STAŽENÍ DOKUMENTU: zde

 

Milé čtenářky, milí čtenáři,

po delší odmlce se na váš prohlížeč dostává další číslo našeho elektronického občasníku Buď FIT. Jelikož jeho vydání trvalo trochu déle, než jsme původně předpokládali, navršil se za tu dobu jeho obsah tak, že vám bude snad ještě dlouho zpestřovat čekací dobu strávenou u vašeho počítače :) Když časopis vznikal, setkávala jsem se s obavami, že nebudu mít čím naplňovat jeho obsah.. Opak je pravdou a díky neustálým změnám a událostem a aktivitám "fiťáků" jsem moc ráda, že díky elektronické formě není hutnost časopisu ničím omezena. Z obsahu upozorňuji zejména na zajímavé soutěže či časově omezené nabídky (zejména pro naše studenty), díky kterým se můžete také trochu zapojit do dění nejen na fakultě. A samozřejmě i nadále platí výzva pro všechny, kdo by chtěli do časopisu přispět svým výtvorem, ať již ve formě článku, pozvánky, zajímavé soutěže nebo námětu na články, nebo dokonce vlastní tvorbou, neváheje se s námi spojit a podělit.

Úloha časopisu je být elektronickou kronikou fakulty, abychom si mohli připomínat události, které se v daném roce udály, ať již byly radostné či smutné. Fakulta neustále roste a sílí a my jsme moc rádi, že se na jejím utváření a budování podílejí společnou pílí jak učitelé, zaměstnanci, doktorandi tak hlavně naši studenti, kteří jsou její hlavní hybnou silou (stejně tak tomu je při tvorbě našeho společného časopisu).

Velmi mne těší také váš velký zájem o první zářijové číslo, jehož čtenost již dávno přesáhla 100 000 přístupů.. Je vidět, že se k němu rádi vracíte. I nadále se budeme snažit informovat vás o důležitých událostech, které se na naší fakultě udály a formou reportáží a rozhovorů vám co nejvíce přiblížit její charakter a přátelskou a tvůrčí atmosféru, která na naší fakultě panuje :)

S přátelským pozdravem Adéla ChrastinováPoslední změna: 12.4.2016, 13:23