Úspěchy našich studentů na soutěži ACM ICPC

18. a 19. října 2013 proběhlo v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Banské Bystrici, Bratislavě, Žilině a Košicích česko-slovenské kolo tradiční celosvětové studentské programátorské soutěže ACM International Collegiate Programming Contest, viz  stránky soutěže http://icpc.baylor.edu/. Celkově se zúčastnilo 92 týmů z vysokých škol z ČR a Slovenska a nejlepší týmy postupují do středoevropského regionálního kola (Central European Regional Contest), které se bude konat 15. až 17. listopadu 2013 v Krakově. V regionálním kole se pak bude bojovat už o účast ve světovém finále, které se uskuteční 22. až 26. června 2014 v Jekatěrinburgu.
 
Máme velkou radost, že týmy z Fakulty informačních technologií, složené z našich studentů bakalářského studia, se v soutěži neztratily a důstojně reprezentovaly naší fakultu a univerzitu. Tři z našich fakultních týmů postupují do středoevropského regionálního kola za celkové 6., 7. a 14. místo. Z ČVUT v Praze se dále povedlo postoupit jednomu týmu z Fakulty elektrotechnické za jeho 13. místo, a tak tyto čtyři týmy budou v Krakově reprezentovat naši univerzitu ČVUT v Praze. Výsledková listina je dispozici na adrese http://contest.felk.cvut.cz/13prg/rank.html.
 
Našim úspěšným studentům za jejich výbornou reprezentaci fakulty a univerzity moc gratulujeme! Jmenovitě se jedná o následující studenty (v abecednim pořadí):
 
Roman Jelínek,
Lukáš Lopatovský,
Josef Malík,
Michal Peroutka,
Michal Polívka,
Jakub Puchýř,
Jiří Stránský,
Petr Šefčík,
Martin Švorc.


Poslední změna: 3.11.2013, 10:31