Prague PostgreSQL Developers Day 2018

Prague PostgreSQL Developers Day 2018

Jedenáctý ročník konference Prague PostgreSQL Developers Day se uskuteční 14.–15. února na Fakultě informačních technologií ČVUT. Dvoudenní akce nabídne workshopy a přednášky z oblasti open-source databáze PostgreSQL. Na konferenci bude přednášet i Bruce Momjian – zakládájící člen PostgreSQL core týmu. Akce je placená a je nutné se registrovat. Fakulta má k dispozici několik volných vstupů na čtvrteční program. Pro bližší informace kontaktujte Michala Valentu.

Téma

Konference je zaměřena na relační a open-source databázový systém PostgreSQL. Přednášky a workshopy se týkají jeho využití v praxi, základů administrace, novinek v aktuálních verzích, konfigurace, vývoje uložených procedur, migrace, flexibilního indexování aj.

P2D2 – přednáška
Přednáška Bruce Momjiana

Program

Program konference nabízí školení, workshopy a přednášky v českém i anglickém jazyce. První den jsou na programu půldenní školení (workshopy) pro menší počet účastníků. Na školení je nutné se explicitně přihlásit. Druhý den akce je věnován 45minutovým přednáškám.

Konferenci navštíví i Bruce Momjian, který bude mít ve čtvrtek v 15:10 přednášku s názvem Flexible Indexing with Postgres. Bruce je zakládající člen PostgreSQL core týmu a tomuto databázovému systému se věnuje již od roku 1996.

O akci

Konference je určena pro vývojáře aplikací, administrátory PostgreSQL databáze i studenty. Vstupné na jednotlivá školení činí 500 Kč. Vstupné na čtvrteční přednášky je 150 Kč pro studenty a členy CSPUG, pro ostatní činí 300 Kč. Platební pokyny jsou uvedeny v registračním formuláři.

Pro deset studentů má fakulta k dispozici lístky na čtvrteční program zdarma. Pro vážné zájemce možná bude dostupné místo i na středečních workshopech. V případě zájmu se obraťte na Michala Valentu.

Typ akce
Konference
Organizátor
Czech and Slovak PostgreSQL User Group (CSPUG)
Termín
14.–15. února 2018
Místo
Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Angličtina
Záznam
Nebude pořízen
Web akce
Prague PostgreSQL Developers Day 2018
Tisková zpráva
Na Fakultě informačních technologií ČVUT se sejdou odborníci na PostgreSQL

Kontakt

Prague PostgreSQL Developers Day se bude konat v Kampusu Dejvice v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6. Konference je organizována pod záštitou Czech and Slovak PostgreSQL User Group (CSPUG). Cílem tohoto spolku českých a slovenských uživatelů PostgreSQL je propagace a podpora používání této open-source databáze. Pokud máte nějaký dotaz k této akci, napište na e-mail info@p2d2.cz.

Michal Valenta – profile

Ing. Michal Valenta, Ph.D.

Organizátor P2D2

Vedoucí Katedry softwarového inženýrství

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Michal Valenta, Ph.D., michal.valenta@fit.cvut.czOrganizátor P2D2Poslední změna: 29.1.2019, 14:41