Prague PostgreSQL Developers Day 2019

Prague PostgreSQL Developers Day 2019

Dvanáctý ročník konference Prague PostgreSQL Developers Day se uskuteční 13.–14. února na Fakultě informačních technologií ČVUT. Dvoudenní akce nabídne workshopy a přednášky z oblasti open-source databáze PostgreSQL. Na konferenci bude přednášet i Magnus Hagander – PostgreSQL Core Team Member a Major Developer. Akce je placená a je nutné se registrovat. Fakulta má k dispozici několik volných vstupů na středeční i čtvrteční program. Pro bližší informace kontaktujte Michala Valentu.

Téma

Konference je zaměřena na relační a open-source databázový systém PostgreSQL. Přednášky a workshopy se týkají jeho využití v praxi, základů administrace, novinek v aktuálních verzích, konfigurace, vývoje uložených procedur, migrace, flexibilního indexování aj.

Program

P2D2 – přednáška
Zaplněná posluchárna na jednom z minulých ročníků

Program konference nabízí školení, workshopy a přednášky v českém i anglickém jazyce. První den jsou na programu půldenní školení (workshopy) pro menší počet účastníků. Na školení je nutné se explicitně přihlásit. Druhý den akce je věnován 45minutovým přednáškám.

Konferenci navštíví i Magnus Hagander, který bude mít ve čtvrtek od 9:15 přednášku s názvem What’s new in PostgreSQL 11. Magnus je již od roku 1999 PostgreSQL Core Team Member a Major Developer.

O akci

Konference je určena pro vývojáře aplikací, administrátory PostgreSQL databáze i studenty. Vstupné na jednotlivá školení činí 500 Kč. Vstupné na čtvrteční přednášky je 150 Kč pro studenty a členy CSPUG, pro ostatní činí 350 Kč. Platební pokyny jsou uvedeny v registračním formuláři.

Pro několik studentů má fakulta k dispozici lístky na oba dny programu zdarma. Pro vážné zájemce možná bude dostupné místo i na středečních workshopech. V případě zájmu se obraťte na Michala Valentu.

Typ akce
Konference
Organizátor
Czech and Slovak PostgreSQL User Group (CSPUG)
Termín
13.–14. února 2019
Místo
Nová budova ČVUT
Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
Čeština
Angličtina
Záznam
Nebude pořízen
Web akce
Prague PostgreSQL Developers Day 2019

Kontakt

Prague PostgreSQL Developers Day se bude konat v Kampusu Dejvice v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6. Konference je organizována pod záštitou Czech and Slovak PostgreSQL User Group (CSPUG). Cílem tohoto spolku českých a slovenských uživatelů PostgreSQL je propagace a podpora používání této open-source databáze. Pokud máte nějaký dotaz k této akci, napište na e-mail info@p2d2.cz.

Michal Valenta – profile

Ing. Michal Valenta, Ph.D.

Organizátor P2D2

Vedoucí Katedry softwarového inženýrství

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Michal Valenta, Ph.D., michal.valenta@fit.cvut.czOrganizátor P2D2


Poslední změna: 29.1.2019, 14:36