Počítačové architektury & diagnostika 2019

Katedra informační bezpečnosti Fakulty informačních technologií 4.–6. září pořádá 17. ročník česko-slovenského odborného semináře zaměřeného na návrh a diagnostiku elektronických obvodů a systémů nazvaného Počítačové architektury & diagnostika. Smyslem semináře je vytvořit neformální prostředí, kde budou doktorandi prezentovat a diskutovat výsledky své práce. Konference je placená a je nutné se na ni registrovat.

Téma

Cílem semináře je vytvořit neformální prostředí, kde se budou doktorandi informovat o výsledcích své práce formou příspěvku ve sborníku a ústní prezentace. Prezentace je následována tvůrčí diskuzí s fórem školitelů a doktorandů. Samozřejmostí je navázání neformálních i profesionálních vztahů s lidmi z jednotlivých pracovišť z České i Slovenské republiky.

Nejlepší práce jsou hodnocené podle zaměření a kvality a jsou oceněné cenou Prof. J. Hlavičky. Prof. Hlavička byl zakladatelem seminářů konajících se v 80. letech ve Zvíkovském Podhradí tematicky zaměřených na počítačové architektury a diagnostiku číslicových obvodů, ve kterých byl prof. Hlavička celosvětově uznávaným odborníkem.

O akci

Počítačové architektury & diagnostika je pravidelný česko-slovenský odborný seminář zaměřený na návrh a diagnostiku elektronických obvodů a systémů. Pro účast na konferenci je nutné zaplatit poplatek za konferenci a zaregistrovat se. Všechny potřebné informace jsou dostupné na webových stránkách konference. Sponzorem akce je společnost Deloitte (Bronzový partner FIT).

Typ akce
Konference
Organizátor
Katedra informační bezpečnosti ČVUT FIT
Termín
4.–6. září 2019
Místo
Hotel Port
Valdštejnská 530, Doksy
Jazyk
Čeština, slovenština
Web akce
Počítačové architektury & diagnostika 2019
PAD - logo

Kontakt

Konferenci organizují členové Katedry informační bezpečnosti Fakulty informačních technologií ČVUT. Setkání se bude konat u Máchova jezera v Hotelu Port – Valdštejnská 530, Doksy. Členy organizačního týmu jsou prof. Róbert Lórencz, Ing. Jiří Buček, Ph.D., a Ing. Filip Kodýtek.

Róbert Lórencz - profile

prof. Ing. Róbert Lórencz, CSc.

Člen organizačního výboru konference PAD 2019

Vedoucí Katedry informační bezpečnosti

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
prof. Ing. Róbert Lórencz, CSc., robert.lorencz@fit.cvut.czČlen organizačního výboru konference PAD 2019


Poslední změna: 26.8.2019, 9:40