Prague Embedded Systems Workshop 2018

Ve dnech 28.–30. června pořádá Katedra číslicového návrhu FIT studentskou konferenci Prague Embedded Systems Workshop (PESW) 2018. Akce je určena pro studenty nejen doktorského studia a jejím hlavním cílem je navázání spolupráce mezi univerzitami nejen z České republiky a Evropské unie. Termín pro zasílání příspěvků je již 5. června. Workshop je pořádán již pošesté, koná se v Roztokách u Prahy a probíhá v angličtině. Součástí programu jsou i zajímavé zvané přednášky odborníků z výzkumu i praxe.

Téma

Toto výzkumné setkání je určené k prezentaci a diskuzi výsledků studentů a pokroku ve všech aspektech návrhu, testování a aplikací vestavných systémů. Letošní ročník workshopu se zaměřuje zejména na spolehlivé a nízkoenergetické návrhy. Dále se orientuje na testovací metody spojené s technologií SoC a moderními vestavnými aplikacemi.

Příspěvky mohou být z následujících oblastí:

  • vestavné systémy a síťová bezpečnost zaměřená na aktuální problémy,
  • nová témata a metody využívající programovatelné obvody,
  • hardwarová a softwarová implementace zohledňující testovatelnost, spolehlivost a odolnost proti poruchám a útokům,
  • inteligentní systémy,
  • heterogenní kyberfyzikální systémy,
  • řízení robotů,
  • internet věcí (IoT).

Program

V současnosti probíhá Call for Papers. Je možné přihlásit přednášku, abstrakt již publikovaného výzkumu nebo abstrakt bakalářské nebo magisterské práce obhájené v zimním semestru 2017/2018 nebo letním semestru 2016/2017. Termín pro přihlášení je do 5. června pro přednáškové příspěvky a do 24. června pro studentské příspěvky do poster session. Součástí programu jsou i zajímavé zvané přednášky odborníků z výzkumu i praxe nejen z ČR. Ústně prezentované příspěvky vycházejí ve sborníku vydávaném nakladatelstvím ČVUT.

O akci

Cílem akce je propojit studenty a navázat spolupráci mezi univerzitami nejen v ČR a Evropě. Konference je sponzorována ČVUT jako studentská vědecká konference, příspěvky studentů v poster sekci sponzoruje IEEE Student Branch ČVUT. Studenti ČVUT a jiní přednášející studenti mají registraci zdarma. Registrace pro ostatní bude spustěna během června. Více informací najdete na webu konference.

Typ akce
konference
Organizátoři
Fakulta informačních technologií ČVUT
Termín
28.–30. června 2018
Místo
Academic hotel & Congress Centre
Tyršovo náměstí 2222, Roztoky u Prahy
Jazyk
angličtina
Web akce
The 6th Prague Embedded Systems Workshop

Kontakty

Workshop organizují členové Katedry číslicového návrhu Fakulty informačních technologií ČVUT. Setkání se koná v obci Roztoky u Prahy. Pro více informací můžete kontaktovat jednotlivé organizátory. Organizaci této konference zajišťuje společnost AMCA. Konference je sponzorována ČVUT v rámci programu Studentská vědecká konference.

Hana Kubátová - profile

doc. Ing. Hana Kubátová, CSc.

Organizátorka PESW

Vedoucí Katedry číslicového návrhu

Petr Fišer - profile

doc. Ing. Petr Fišer, Ph.D.

Organizátor PESW

Docent na Katedře číslicového návrhu

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
doc. Ing. Hana Kubátová, CSc., hana.kubatova@fit.cvut.czOrganizátorka PESW


Poslední změna: 1.7.2019, 13:36