PyCon CZ 2018

PyCon CZ 2018

Každoroční české setkání příznivců jazyka Python, konference PyCon CZ, se uskuteční 1.–3. června v Praze. Přednášky se konají v MeetFactory na Smíchově a nedělní workshopy v prostorách FIT v Dejvicích. Letošními hlavními hosty jsou Karen M. Sandler, Van Lindberg, Flavio Percoco a Nick Lang či Sam Trojan, ale můžete se těšit i na mnoho dalších skvělých přednášekworkshopů. Konferenci organizuje česká Python komunita.

Téma

PyCon CZ je české konference, která se zabývá programovacím jazykem Python. Hlavními řečníky na letošní konferenci jsou Karen M. Sandler, Van Lindberg, Flavio Percoco a Nick Lang nebo Sam Trojan. Na programu konference je i mnoho dalších skvělých přednášekworkshopů. Workshopy budou probíhat 3. června v prostorách naší fakulty. Témata jsou jako každoročně velmi různorodá a měl by si v nich vybrat jak pokročilý uživatel, tak i začátečník.

Na programu konference bude například bezpečnost a kryptografie, deep learning, analýza dat nebo machine learning. Můžete se těšit také na networking, asyncio, GIS, hardware a kontejnery. A v neposlední řadě se konference zaměří také na open-source a komunitu GraphQL, testování, performance, využití Pythonu ve vědeckých oborech nebo k tvorbě hudby. Příbuznými tématy probíranými na konferenci budou například práce na dálku, výuka dětí či začátky programování v pozdějším věku.

O akci

Vstup na akci je placený, lístky jsou v současnosti vyprodány. Akce je určena zejména pro zájemce o programovací jazyk Python, a to začátečníky i pokročilé. Všechny potřebné informace jsou dostupné na webových stránkách konference.

PyCon CZ 2018 - logo
Logo konference PyCon CZ 2018
Typ akce
Konference
Organizátor
Česká Python komunita
Termín
1.–3. června 2018
Místo
MeetFactory, Ke Sklárně 3213/15, Praha 5
Nová budova ČVUT, Thákurova 9, Praha 6
Jazyk
angličtina
čeština
Záznam
bude pořízen pouze z přednášek
Web akce
PyCon CZ 2018

Kontakt

Konferenci organizuje česká komunita kolem programovacího jazyka Python. Komunita je známá pro svou aktivitu, přátelskost a skvělou atmosféru svých akcí. Konference se koná v prostorách smíchovského kulturního domu MeetFactory – Ke Sklárně 3213/15, Praha 5. Nedělní workshopy se uskuteční v prostorách FIT – Thákurova 9, Praha 6.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Miroslav Hrončok, miroslav.hroncok@fit.cvut.czOdborný asistent na Katedře softwarového inženýrství


Poslední změna: 29.5.2018, 10:58