Informace studijního oddělení

Testy TOEIC L&R 2019

Test TOEIC L&R představuje jednu z možností, jak splnit Zkoušku z angličtiny v bakalářském studiu. Pro uznání testu v roce 2019 je potřeba získat alespoň 785 bodů z 990 možných (odpovídá úrovni B2 dle CEFR). Cena je 350 Kč a hradí se převodem nebo v hotovosti studijní referentce. Prosím uhraďte svou platbu co nejdříve. Studenti přihlášení na test by měli uhradit poplatek nejpozději do konce dubna 2019.

Uznání testu je možné kdykoliv do dvou let od absolvování, uznány budou předměty BI-ANG1 a BI-AL2, každý za 2 kredity. Vzorový test a další informace o testu najdete na webu ETS Global.

Termíny testů a přihlášení

Pro přihlášení na termín se zapište do Google tabulek níže. Je nutné se přihlásit přes doménu FIT, nikoli přes Google účet. Poplatek za test je nutné uhradit co nejdříve převodem nebo u studijní referentky, nejpozději však do konce dubna 2019, jinak bude student z testu vyřazen. Čas a místo konání testu najdete u příslušného termínu.

Výsledky testů

Výsledky budou zveřejněny dva týdny po konání testu. Z důvodu ochrany osobních údajů je u výsledků zobrazeno první písmeno příjmení a číslo dokladu totožnosti, které student vyplnil při testu do Answer sheet. Výsledky jsou seřazeny abecedně dle příjmení.

Certifikát

Certifikát o vykonané zkoušce lze vystavit na žádost studenta na Studijním oddělení a to za poplatek 1 500 Kč. Certifikát je pak možné obdržet do dvou týdnů. O certifikát prosím žádejte do dvou měsíců od absolvování testu. Ve výjimečných případech může být vystaven do dvou let od absolvování testu.

Případné dotazy zodpoví vaše studijní referentka.Poslední změna: 12.9.2019, 9:19