Výjimečné úspěchy studentů

Pokud se Vám něco povedlo, nebojte se pochlubit. Zašlete svůj příběh/web/aplikaci/umístění v soutěži a další úspěchy na pr@fit.cvut.cz.

  • 20.07.2016 – Tým DataLab Birds“ ve složení Karel Rymeš (3. ročník bakalářského studia) a Radim Špetlík, vedený studentem Ph.D. Tomášem Borovičkou, se umístil na třetím místě v mezinárodní soutěži Angry Birds AI Competition, která se konala v rámci konference IJCAI 2016 v New Yorku. Týmy měly navrhnout a implementovat umělou inteligenci, která by byla schopna hrát hru Angry Birds lépe než nejlepší hráči - lidé. Tým z FIT ČVUT uspěl v konkurenci univerzitních týmů z celého světa již potřetí. I když se letos nepodařilo obhájit dvě předchozí prvenství, třetí místo je stále velkým úspěchem.

  • 19.04.2016 – FIŤácký tým získal první místo v kategorii Web soutěže UnIT 2016. O nejlepší webovou aplikaci zde soutěžili čtyřčlenné týmy z různých univerzit. Hlavním cílem soutěže je rozvoj studentů IT a jejich seznámení s problémy z firemní praxe.

  • 29.03.2016Díky strojovému učení dokážeme předpovídat chování sledovaných lidí a díky jedné diplomové práci teď pomáháme s predikcí pohybu podezřelých osob Policii České republiky. Ján Tkačík, který se tímto problémem zabýval spolu se svým vedoucím, přišel na to, že nejvíc mu ke zpracování pomůže “Neuronový Turingův stroj”, který nedávno představili vědci z Google (Alana Turinga znáte z filmu Kód Enigmy). Více v článku na Studuj ČVUT!Poslední změna: 23.11.2017, 22:27