Hlasujte pro FIT podcast Jedničky a Nuly!

Hlasujte pro fakultní podcast Jedničky a Nuly v soutěži Podcast roku a vyhrajte i vy hodnotné ceny. Vyhlášeni budou jak absolutní vítězové, tak vítězové jednotlivých kategorií. Hlasovat můžete pouze do 6. června 2024.

Můžete hlasovat až pro pět podcastů, minimálně pro jeden. Vybírat můžete ze všech českých podcastů, které vydaly alespoň jeden díl v termínu od 1. 5. 2023 až po 1. 5. 2024. Jako hlasující můžete vyhrát hodnotné ceny. Vyhrává ten, jehož hlasy byly doručeny jako v pořadí 333., 3 111., 23 000. nebo 45 000.

Hlasujte pro fakultní podcast Jedničky a Nuly, a podpořte tak naše odborníky z FIT, kteří v podcastu jednou měsíčně odpovídají na otázky ze světa jedniček a nul. Podcast moderuje známá popularizátorka vědy Sara Polak. Sara je původem archeoložka a evoluční antropoložka, která popularizuje a demystifikuje umělou inteligenci pro širokou veřejnost. Znělku k podcastu vytvořil hudební producent a absolvent fakulty Jakub Baierl vystupující pod uměleckým jménem Bariel.

HLASOVAT