Seznamovák FIT

Seznamovák FIT

Seznamovák FIT je čtyřdenní seznamovací kurz pro nové studenty bakalářského programu. Studenti se na akci seznámí nejen mezi sebou, ale také s průběhem studia a jeho nástrahami díky přednáškám a diskuzím se studenty vyšších ročníků. Ti akci pořádají s podporou Fakulty informačních technologií ČVUT ve dvou turnusech v rekreačním středisku Máj u Plas.

Chtěli bychom důrazně upozornit, že aktivita Seznamovák ČVUT a další podobné akce nejsou oficiálními akcemi Českého vysokého učení technického v Praze. Tyto jiné aktivity tedy nepodporujeme a nedoporučujeme se jich zúčastnit.

Současný ročník

Další ročník Seznamováku FIT se koná ve dvou turnusech 31. srpna – 3. září a 3.–6. září v rekreačním středisku Máj u Plas. Seznamovací akci pro prváky bakalářského studia organizují studenti s podporou vedení fakulty. Noví studenti se seznámí se svými spolužáky a dozví se spoustu užitečných rad o studiu. Na akci je nutné se registrovat.

Minulé ročníky

Seznamovák FIT se koná od roku 2011. První ročník měl jen jeden termín a zúčastnilo se ho přibližně 65 studentů. Od dalšího ročníku se pořádají vždy dva turnusy, které jsou i přes celkovou kapacitu 170–180 lidí vždy plné.

Seznamovák 2018
Osmý ročník Seznamováku FIT se koná ve dvou turnusech 1.–4. září nebo 4.–7. září v rekreačním středisku Máj u Plas. Seznamovací akci pro prváky bakalářského studia organizují studenti s podporou vedení fakulty.

Kontakt

Seznamovák FIT pořádají studenti a zaměstnanci Fakulty informačních technologií ČVUT s podporou vedení fakulty. Akce se koná každoročně v rekreačním středisku Máj – Peklo 393, Plasy. Kontaktovat organizátory je možné e-mailové adrese seznamovak@fit.cvut.cz.

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Jaroslav Kříž, krizjar5@fit.cvut.czOrganizátor Seznamováku


Poslední změna: 14.6.2019, 17:06