Studium

Čistá informatika, bez zbytečných vycpávek. Moderní fakulta, která na sobě stále pracuje a nebojí se změn. Inspirativní prostředí Kampusu Dejvice a strategické umístění fakulty hned vedle Národní technické knihovny. Vybírat můžete ze všech oblastí informatiky od informačních systémů a webových technologií až po hardware. Učíme je všechny.

Studijní specializace a programy

Umělá inteligence, hacking, data mining, IoT, kryptoměny, big data, robotika, virtuální realita – buzzwordy, které všichni používají, ale málo kdo jim opravdu rozumí. U nás je učíme všechny. Do našich studijních specializací jsme zahrnuli vše, co pestrý svět informatiky nabízí. Jen si vybrat.

Nabídka programů a specializací

Studijní oddělení

Na Studijním oddělení vám pomůžeme hladce proplout studiem – alespoň pokud půjde o administrativní záležitosti studia. Přijďte se zeptat či poradit v úředních hodinách nebo napište.

Studijní oddělení

Harmonogram

Vánoce a státní svátky dodržujeme stejně jako všichni ostatní. Jsou tu však další důležité milníky, které by vám neměly uniknout: zápis, zkouškové období, závěrečné zkoušky nebo termíny prázdnin.

Harmonogram

Rozcestník

Během studia se u nás setkáte se spoustou užitečných online nástrojů a dalších pomocných služeb. Pro usnadnění orientace jsme všechny shrnuli na jedno místo.

Rozcestník

Průvodce studiem

Abyste se v množství všech informací neztratili, máme pro vás průvodce. Pomůže vám nezabloudit ve spleti studijních pravidel a pojmů a zodpoví vaše otázky dřív, než se stačíte zeptat.

Průvodce

Studium v zahraničí

Je vám Praha malá? Chcete nasbírat zkušenosti od zahraničních kolegů? Potřebujete si procvičit cizí jazyk? Nebo jen chcete na chvíli změnit podnebí? Vyjeďte na zahraniční stáž. Poradíme vám, jak na to a pomůžeme zařídit vše potřebné.

Více

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Zdeněk Muzikář, CSc.