Jak se žije v době datové?

Sociální sítě, chytré domácnosti, vědecké experimenty… Jakým způsobem za sebou lidé data zanechávají? Co jsou to FAIR data a k čemu slouží Data management plan?

O tom všem v novém dílu podcastu Jedničky a Nuly s doc. Ing. Robertem Perglem, Ph.D., zakladatelem a vedoucím Centra pro konceptuální modelování a implementace (CCMi) na Katedře softwarového inženýrství.

Poslechněte si

Studujte informatiku tam, kde to informatikou žije

Neučíme datlovat, učíme myslet. Teorii vyvažujeme praxí. Nabízíme přátelské prostředí, otevřený přístup a spoustu nových příležitostí. 

10,5 důvodu, proč jít na FIT

Budujeme excelentní vědecké pracoviště

Převod obrazu na data, robotika, umělá inteligence, předpověď kriminality nebo etické hackování? Náš vědecký záběr je široký. Už teď máme 21 laboratoří, 13 výzkumných skupin a další plánujeme. Posouváme hranice IT.

Vše o vědě a výzkumu

Spolupracujeme s komerční sférou

Na jedné straně nadějní IT studenti, kteří prahnou po praxi, na druhé straně firmy, které ocení dobré výsledky. Spolupráce s komerční sférou na reálných projektech je výhodná pro všechny: kredity, zkušenost a finanční ohodnocení studentům, kvalitní nadšené IT specialisty, kterých je na trhu stále málo, firmám.

Možnosti spolupráce