Přípravné kurzy

Nenechte se na přijímacích zkouškách ničím zaskočit a do studia vyplujte jako matematičtí mazáci. Pomohou vám v tom přípravné kurzy. Vše probíhá online v čase, který si volíte sami. Kurzy si můžete projít ve tři ráno nebo v deset dopoledne. Je to jen na vás.

Přípravný kurz pro zájemce o bakalářské studium

Ke zdolání přijímacích zkoušek pomůže zájemcům o studium naše sada testů z matematiky. Pro přístup k testům se stačí registrovat do našeho systému Moodle a poté se zapsat do kurzu „Matematika – příprava ke studiu na ČVUT“ (Kurzy » FIT » OPPA » Matematika).

Více

Registrovat se můžete prostřednictvím e-mailu, který pošlete na adresu moologin@fit.cvut.cz. V e-mailu je třeba uvést své jméno, příjmení a e-mailovou adresu. Žádosti vyřizujeme průběžně vždy v pondělí a ve středu, oba dny do 12 hodin. Na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli, vám pošleme přihlašovací údaje, díky kterým získáte vstup do kurzu. Někteří e-mailoví klienti mohou odpověď označit jako spam, je proto třeba zkontrolovat i složku nevyžádaná pošta. Pokud již máte heslo ČVUT, můžete se jím rovnou přihlásit.

Moodle

Přípravný kurz matematiky pro studenty 1. ročníku 

Pro zopakování si potřebných pojmů a dovedností v matematice, které vám zjednoduší začátek studia na FIT, připravili vyučující z Katedry aplikované matematiky předmět Přípravný kurz matematiky (BI-PKM). Najdete tu studijní materiály (krátká výuková videa a užitečné odkazy), příklady k procvičení a kvízy. Splnění kvízů je také nutnou podmínkou pro získání zápočtu.

Více

  1. Kurz můžete po zápisu do 1. ročníku bakalářského studia absolvovat online během léta v systému MARAST (přihlášení ČVUT jménem a heslem).
  2. Pokud se budete zapisovat až v září, můžete se do systému MARAST přihlásit i dříve pomocí Google účtu (na přihlašovací stránce MARASTu zvolte v menu možnost: „Přihlášení » Přihlášení pomocí Google“, dále se řiďte pokyny uvedenými v popisu kurzu na MARASTu).

Podrobnější informace se dozvíte na stránce kurzu.

MARAST: První lekce BI-PKM

Hodíme se k sobě?