Aktuální informace FIT ke koronaviru najdete zde.

COFIT

Kariérní veletrh a technologická konference

COFIT spojuje kariérní veletrh a technologickou konferenci. Cílem této networkingové akce je představit aktuální výzkumné projekty na fakultě a možnosti spolupráce s firemními experty, inovačními manažery, HR specialisty, akademickými experty z laboratoří a studenty. Akce je určena pro studenty všech ročníků a studijních specializací.

Středa 13. 10. 2021, 11:00–18:00
Atrium Nové budovy ČVUT

Kariérní veletrh COFIT proběhne v prezenční formě na FIT ČVUT a součástí je také online technologická konference s talky firemních a fakultních expertů.

PROGRAM FB UDÁLOST

O akci

  • Prezenční veletrh se koná během jednoho dne v atriu Nové budovy ČVUT, Thákurova 9, Praha 6. Online technologická konference je dostupná po celý rok na webu.

  • Veletrh je pořádán 2× ročně (v březnu a říjnu), prezenčně a online.

  • Veletrh je určen pro studenty a absolventy FIT ČVUT. Vystavující firmy jsou partneři a sponzoři fakulty.

Proč se zúčastnit?

Potkáte se s globálními obry i zajímavými startupy

Seznamte se s IT profesionály z nadnárodních společností i úspěšných startupů. Mnozí na FIT studovali nebo se v současnosti podílí na výuce a výzkumu.

Domluvte si stáž nebo téma diplomky

Spolupracujte na reálných projektech, které pro vás firmy vypisují do portálu SSP. Získáte tak praxi, neocenitelné zkušenosti a spoustu nových kontaktů.

Zjistíte, jak jde skloubit práci se studiem

Nechte si uznat spolupráci s firmou do co nejvíce předmětů a spojte tak práci (a praxi) se studiem.

Otevřeme pro vás všechny laboratoře

Nahlédněte do zázemí fakultních laboratoří a zjistěte, jak se můžete zapojit do výzkumu a vývoje již v průběhu studia.

Firmy z vašeho oboru

Pečlivě vybíráme, s kým budeme spolupracovat. Můžeme vám tak nabídnout širokou škálu firem od nadnárodních společností po zajímavé startupy s inovačním potenciálem i etickým přístupem k podnikání. Všechny stojí za a o vaši pozornost.

Všichni vystavující

Máte zájem o spolupráci?

Vychováváme špičkové odborníky přispívající ke zvyšování konkurenceschopnosti a inovačního potenciálu podniků a institucí zejména v ČR. Systematicky budujeme vědecko-výzkumné kapacity, které nám umožňují předávat studentům nejnovější poznatky, ale i nabízet expertní konzultace a realizovat projekty ve spolupráci s podniky a institucemi.

Možnosti pro firmy

Ing. Eliška Novotná

Ing. Jana Hacmacová

Za obsah stránky zodpovídá: doc. Ing. Pavel Kordík, Ph.D.