COFIT

Kariérní veletrh IT

O veletrhu

Máte představu o tom, jakým směrem byste se chtěli po absolvování studia vydat? Hledáte téma semestrální nebo diplomové práce? Chcete získat zkušenosti a něco nového se naučit? Kariérní veletrh COFIT je networkingová akce, která propojuje studenty a akademiky se spolupracujícími firmami. Koná se každý semestr.

Pondělí 19. až čtvrtek 22. října 2020

Program

Výhody online veletrhu

Vzhledem k aktuálnímu vývoji šíření koronaviru pořádáme kariérní veletrh COFIT opět online. Naším cílem je využít možností, které online prostředí nabízí a posunout tak kvalitu a rozsah prezenčního veletrhu.

  • Chat nebo call
  • Časová flexibilita 
  • Online účast

Proč se zúčastnit?

Potkáte se s globálními obry i zajímavými startupy

Seznamte se s IT profesionály z nadnárodních společností i úspěšných startupů. Mnozí na FIT studovali nebo se v současnosti podílí na výuce a výzkumu.

Domluvte si stáž nebo téma diplomky

Spolupracujte na reálných projektech, které pro vás firmy vypisují do portálu SSP. Získáte tak praxi, neocenitelné zkušenosti a spoustu nových kontaktů.

Zjistíte, jak jde skloubit práci se studiem

Nechte si uznat spolupráci s firmou do co nejvíce předmětů a spojte tak práci (a praxi) se studiem.

Otevřeme pro vás všechny laboratoře

Nahlédněte do zázemí fakultních laboratoří a zjistěte, jak se můžete zapojit do výzkumu a vývoje již v průběhu studia.

Firmy z vašeho oboru

Pečlivě vybíráme, s kým budeme spolupracovat. Můžeme vám tak nabídnout velké množství firem od nadnárodních společností po zajímavé startupy s inovačním potenciálem i etickým přístupem k podnikání, které stojí za vaši pozornost.

Všichni vystavující

Máte zájem o spolupráci?

Vychováváme špičkové odborníky přispívající ke zvyšování konkurenceschopnosti a inovačního potenciálu podniků a institucí zejména v ČR. Systematicky budujeme vědecko-výzkumné kapacity, které nám umožňují předávat studentům nejnovější poznatky, ale i nabízet expertní konzultace a realizovat projekty ve spolupráci s podniky a institucemi.

Možnosti pro firmy

Ing. Eliška Novotná

Ing. Jana Hacmacová

Za obsah stránky zodpovídá: doc. Ing. Pavel Kordík, Ph.D.