Jak se zapojit do výzkumu?

Máte chuť si zaexperimentovat, vyzkoušet nabyté vědomosti v praxi nebo je vaším snem oslnit svět přelomovým IT vynálezem. Zapojte se do některé z variant výzkumu.

Možnosti zapojení

Zapojte se do programu letního výzkumu

Využijte aktivně letních prázdnin, publikujte vlastní článek nebo vytvořte příspěvek na konferenci a získejte finanční odměnu. Každý rok totiž pro nadané bakalářské a magisterské studenty vyhlašujeme program podpory letního studentského výzkumu – Výzkumné léto na FIT (zkráceně VýLeT).

VýLeT

Zaklepejte na laboratoř, která vás baví

Chcete si osahat různé možnosti 3D tisku, zaexperimentovat si s přenosem vizuálních informací na data nebo si vyzkoušet hackerský útok? Zastavte se ve kterékoliv z našich laboratoří, ke které vás vaše srdce táhne.

Laboratoře

Staňte se členem výzkumné skupiny

Pomozte nám posouvat hranice informatiky. Staňte se součástí některé naší výzkumné party, ve které zúročíte svoje znalosti a nápady. Poznejte díky tomu svou oblíbenou specializaci také jinak než jen ve výuce.

Výzkumné skupiny

Zvolte si výzkumně orientované téma závěrečné práce

Neobjevujte už dávno objevené a využijte toho, že informatika je mimořádně živý obor plný nových příležitostí ve výzkumu. Věřte, že když přijdete s nějakou inovací, zkoušející komise vám bude nakloněna. 

Přihlaste se na doktorské studium

Staňte se expertem v IT oboru, který máte rádi. Poznejte všechny jeho zákoutí a nastartujte tak svoji akademickou dráhu. Pokud se pak rozhodnete proměnit doktorandské vědomosti v praxi, získáte obrovskou konkurenční výhodu a budete brán jako IT guru.

Doktorské studium

Možností nepřeberně,
podívejte se na příklady

Psát, studovat či experimentovat – to vše je ve výzkumu možné. Vědecké úspěchy pak na sebe nenechají dlouho čekat. Pár zářezů už máme. 

Za obsah stránky zodpovídá: doc. Ing. Štěpán Starosta, Ph.D.