Praxe pro studenty

Zpestřete si studium praktickými projekty pro skutečné firmy. Proč psát jen kódy do šuplíku, když můžete pracovat na opravdových zadáních? Vykročte z hypotetické roviny a věnujte se reálným problémům, které firmy řeší. Odměnou vám budou užitečné kontakty, neocenitelné zkušenosti, finanční ohodnocení, reference a kredity.

Podívejte se, jak se našim absolventům povedlo vytvořit úspěšné startupy

Možnosti zapojení

Projekty pro firmy

Zastavte se v některé z našich laboratoří. Představíme vám projekty pro firmy, ve kterých uvítáme nové posily.

Semestrální/diplomová práce spojená s praxí

Pokud už někde pracujete, můžete se na zadání diplomové nebo semestrální práce domluvit se svým zaměstnavatelem. Zadání z projektů spolupráce s průmyslem se také dá často rozšířit na závěrečnou práci. Je však potřeba, aby obsahovala zajímavou teoretickou část, která bude obhajitelná ve vaší specializaci.

Spojte příjemné s příjemným

Pokud již pracujete a podaří se vám přemluvit zaměstnavatele, ať některé vaše projekty vypíše do SSP, můžete si je pak nechat uznat v rámci předmětů. Pokud by šlo o projekt většího rozsahu, rádi s ním pomůžeme v našich laboratořích.

Zvučná jména i zajímavé startupy

Pracujeme pro top firmy a kolem fakulty už vzniklo mnoho úspěšných inovativních firem. Není nic lepšího, než když se povede ze zajímavého výzkumu udělat škálovatelný produkt, který se pak prodává po celém světě. Rádi pomáháme dobrým nápadům na svět.

Možností nepřeberně, podívejte se na příklady

Zapojení se do úspěšného projektu (kolektivu) je daleko snazší než se snažit sám a budovat něco na zelené louce. Inspirujte se na úspěšných příkladech a připojte se. Rádi poradíme i tvrdohlavým sólistům, kteří mají svůj směr. I vám můžeme poradit, případě s někým propojit a půjde to snáz.

Chcete se zapojit?

Spoustu příležitostí najdete v portálu SSP, v některé z našich laborek, na COFITu nebo na našem oddělení.

Ing. Jana Hacmacová

Za obsah stránky zodpovídá: doc. Ing. Pavel Kordík, Ph.D.