Spolupráce

Jste student a chcete placenou praxi ve svém oboru a pár kreditů k tomu? Nebo jste firma, která hledá nadšenou pracovní sílu či úzce specializované experty pro svůj projekt? V rámci spolupráce průmyslu a studentů vyhrávají všichni. Jedeme na principu win-win…

Praxe pro studenty

Získejte náskok a okořeňte svůj životopis reálnou praxí v IT oboru. HR manažeři a lovci hlav se o vás poperou. Vy je ale nebudete potřebovat. Spolu s praktickými zkušenostmi u nás totiž získáte hromadu nových kontaktů. Cesta k vaší vysněné práci je snazší, než byste čekali.

Nabídka praxe

Nabízíme smysluplnou spolupráci

Nečekejte, až vám nejlepší IT experty vyfoukne konkurence. Buďte jim nablízku už v době studia. Vyberte si formu, která vám bude sedět – chcete se vrýt studentům do paměti coby hrdý sponzor fakulty nebo některé z nich raději vtáhnete do praktického světa IT prostřednictvím vlastních projektů? Je to na vás.

Možnosti pro firmy

Buďte součástí nadšené IT komunity

Na fakultě disponujeme úzce specializovanými experty, IT nadšenci, studenty lačnícími po vzdělání, skvělým technickým zázemím, inovativním prostředím a silně přátelskou atmosférou. A nebojíme se to vše použít ve váš prospěch.

Proč spolupracovat s FIT

Pořádáme networkingové akce pro studenty a firmy

Každý semestr mají studenti možnost porozhlédnout se pro vysněné práci a firmy po vysněných pracovnících. Během pár hodin tak mohou studenti zvládnout i desítky pracovních pohovorů v pohodové a přátelské atmosféře. Kde je jinde je tohle možné?

Veletrh COFIT

Staňte se partnerem nebo sponzorem

Variant partnerství i sponzoringu je u nás mnoho, stačí si jen vybrat, co vám bude nejvíc sedět. V každém případě tak pomůžete budovat punc úspěšné značky mezi mladou a nadějnou IT komunitou.

Jak se stát partnerem nebo sponzorem

Naši partneři

Firmy zvučných jmen i ty méně známé, nadnárodní giganti i české společnosti – plejáda našich partnerů je mimořádně rozmanitá. Upřímně si vážíme každého z nich.

Více

Technology Foresight

V naší vizionářské talk show zpovídá Sara Polak experty a expertky z fakulty i partnerských firem o technologiích, které mají potenciál posunout vývoj o několik kroků do budoucnosti. Dozvíte se dosavadní úspěchy, plány i ambiciózní vize.

Více

Kontakty

Pro více informací o spolupráci s průmyslem můžete kontaktovat naše oddělení. O firemních akcích nebo akcích našich partnerů pravidelně informujeme na naší facebookové stránce.

Kontaktní osoby

Ing. Jakub Novák

Proděkan pro spolupráci s průmyslem

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Jakub Novák