Život na FIT

Jen přednášky a biflování? V žádném případě! Život na fakultě celoročně pulzuje, a to především díky lidem, kteří zde studují a pracují. Ponořte se s námi do bouřlivých vod akcí a soutěží nebo s námi plujte na vlně workshopů, veletrhů a odborných přednášek.

Sociální sítě

Podcast Jedničky a Nuly

Jak informační technologie ovlivňují svět kolem nás? Na otázky ze světa jedniček a nul vám jednou měsíčně odpoví odborníci z FIT ČVUT společně se známou popularizátorkou vědy Sarou Polak. Propojíme vás se světem IT.

Více

Časopis Buď FIT

Pokud si místo hashtagů občas rádi přečtete i souvislý text, mrkněte na časopis Buď FIT. Díky němu budete mít vždycky téma k hovoru s dalšími studenty a neuteče vám nic o čem se v kuloárech zatím jen opatrně šušká.

Více

Studentský klub FIT++

Během několika let studia získáte neuvěřitelné množství vědomostí. Zároveň jsou to ale roky, kdy toho můžete spoustu zažít nebo získat přátele na celý život. O to, aby váš společenský život na FIT nestrádal, se stará studentský spolek FIT++.

Více

Pravidelné akce

U nás to informatikou žije od ledna až do prosince kterýkoliv rok. Dali jsme si za cíl nakazit nadšením pro tuto vědu co nejširší okruh lidí a už 10 let na tom pilně pracujeme. Pořádáme akce pro laiky, odborníky, sami pro sebe i pro náhodné kolemjdoucí. Nudit se u nás nebude zkrátka nikdo.

Více