Život na FIT

Jen přednášky a biflování? V žádném případě! Život na fakultě celoročně pulzuje, a to především díky lidem, kteří zde studují a pracují. Ponořte se s námi do bouřlivých vod akcí a soutěží nebo s námi plujte na vlně workshopů, veletrhů a odborných přednášek.

Sociální sítě

Podcast Jedničky a Nuly

Jak informační technologie ovlivňují svět kolem nás? Na otázky ze světa jedniček a nul vám jednou měsíčně odpoví odborníci z FIT ČVUT společně se známou popularizátorkou vědy Sarou Polak. Propojíme vás se světem IT.

Více

Časopis Buď FIT

Pokud si místo hashtagů občas rádi přečtete i souvislý text, mrkněte na časopis Buď FIT. Díky němu budete mít vždycky téma k hovoru s dalšími studenty a neuteče vám nic o čem se v kuloárech zatím jen opatrně šušká.

Více

Studentský klub FIT++

Během několika let studia získáte neuvěřitelné množství vědomostí. Zároveň jsou to ale roky, kdy toho můžete spoustu zažít nebo získat přátele na celý život. O to, aby váš společenský život na FIT nestrádal, se stará studentský spolek FIT++.

Více

Pravidelné akce

U nás to informatikou žije od ledna až do prosince kterýkoliv rok. Dali jsme si za cíl nakazit nadšením pro tuto vědu co nejširší okruh lidí. Od začátku na tom pilně pracujeme. Pořádáme akce pro laiky, odborníky, sami pro sebe i pro náhodné kolemjdoucí. Nudit se u nás nebude zkrátka nikdo.

Více

Za obsah stránky zodpovídá: Bc. Veronika Dvořáková