Uchazeči

Obor budoucnosti. Těžko bychom hledali oblast, na kterou toto otřepané klišé sedí líp. Informatika se pomalu ale jistě vkrádá do našich ledniček, praček a myček, řídí zemědělcům sklizeň a koordinuje vesmírné expedice. Usnadňuje život a rozšiřuje poznání. A stále v ní chybí kvalitní lidé. Studujte informatiku na FIT.

Proč jít na FIT?

Protože hledáte školu, která je praktická ve výuce a otevřená ke studentům. Protože vás nebaví jen psát projekty do šuplíku, ale chcete pracovat na něčem skutečném. Protože chcete studovat čistou informatiku a nic než informatiku. Známe víc důvodů, proč jít na FIT, než je prstů na rukou.

10,5 důvodu, proč jít k nám

Bakalářské studium

Získejte vhled do různých oblastí IT. Tu pravou si vyberte až v průběhu studia z 10 bakalářských specializací. Za 3 roky studia na FIT se o vás personální agentury poperou.

Bakalářské studium

Magisterské studium

Informatika vás chytla za srdce a chcete vědět víc? Jako základní výbava vám bude stačit bakalářský titul z jakékoliv vysoké školy. Vyberte si z 10 magisterských specializací a získejte za 2 roky studia titul Ing.

Magisterské studium

Doktorské studium

Od hlubokých znalostí z doktorandského programu je už jen krok k posunutí hranic IT. Staňte se ryzím odborníkem ve svém oboru. Našim doktorandům nabízíme špičkové vědecké zázemí a nadstandardní finanční podporu.

Doktorské studium

Celoživotní vzdělávání

Vytvořte si vlastní studijní plán – studujte, co vás zajímá v libovolném pořadí. Bez přijímaček a třeba i bez maturity. Věk nerozhoduje. Titul vás na konci sice nečeká, ale znalosti, které tu získáte, rozšíří vaše obzory.

Celoživotní vzdělávání

Přemýšlíte o studiu na FIT ČVUT?

Odebírejte Newsletter FIT ČVUT

Nenechte si ujít novinky a informace o možnostech studia na naší fakultě. Přihlaste se k odběru Newsletteru FIT ČVUT.

 

Přijímací řízení

Cest do bakalářského programu vede víc – od úspěšné reprezentace v konkrétních soutěžích, dobrého výsledku ve SCIO testech z matematiky nebo obecných studijních předpokladů až po přijímací zkoušku z matematiky. Absolventi bakaláře na FIT mohou pokračovat magisterským programem bez přijímaček.

Více

Akce pro zájemce

Na internetu si toho o nás přečtete hodně, ale ani tisíc slov nevydá za jednu reálnou zkušenost. Přijďte se k nám mrknout, seznámit se a nasát místní přátelskou atmosféru na dni otevřených dveří nebo během kurzů pro středoškoláky.

Více

Studium s handicapem

Prostory fakulty jsou bezbariérové a vybavené hlasovými majáčky, díky kterým se tu orientují i nevidomí. Specifické potřeby studentů s handicapem řešíme spolu se střediskem ELSA.

Více

Přípravné kurzy

Můžete se připravit na přijímací zkoušky zdarma a online v pohodlí domova. Po přijetí do bakalářského studia vám navíc pomůžeme s matematikou díky předmětu Přípravný kurz z matematiky.

Více

Podívejte se, jak to u nás vypadá

Hodíme se k sobě?

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Zdeněk Muzikář, CSc.