Hello FIT!

Hello FIT! je jednodenní akce určena pro nové studenty bakalářského programu. Uvítací akce je populárně-naučným úvodem do studia, který ti pomůže s přechodem ze střední na vysokou školu. Během jednoho dne tě provedeme celým kampusem a zúčastníš se zajímavých přednášek a workshopů. Akci pořádá klub FIT++ za podpory Fakulty informačních technologií ČVUT.

Kvůli změně prostředí bývá první semestr pro většinu studentů právě ten nejnáročnější. Ostatní studenti na tom byli kdysi stejně, a proto ti poradí, jak úspěšně zvládnout období přestupu na vysokou školu. Pomůžou ti zorientovat se v novém prostředí ještě před startem semestru. Dozvíš se také, jak budou vypadat tvé první dny na vysoké škole a co všechno bude potřeba zařídit.

Současný ročník

Pro nové studenty bakalářského programu si studentský klub FIT++ na 19. září připravil další ročník akce Hello FIT!. Akce je populárně-naučný úvod (nejen) do studia, který ti pomůže s přechodem ze střední na vysokou školu. Hlavní část programu se bude konat od 10:00 v Nové budově ČVUT. Na akci je nutné se registrovat.

Minulé ročníky

Klub FIT++ - logo
Logo studentského klubu FIT++

Hello FIT! se koná od roku 2017. Akce navazuje na akci Technokrati, kterou do roku 2016 pořádal dnes již bývalý klub Studentské unie ČVUT tech@SU.

Hello FIT! 2018
Druhý ročník Hello FIT! se konal 27. září. Pro účastníky bylo přichystáno plno zajímavých přednášek. Studenti si také mohli na praktických workshopech vyzkoušet základy programování či se seznámit na afterpárty.
Hello FIT! 2017
Dne 21. září proběhl první ročník akce Hello FIT!. Akce se zúčastnilo 180 studentů. Pro účastníky bylo přichystáno plno zajímavých přednášek. Studenti si také mohli na praktických workshopech vyzkoušet základy programování.

Kontakt

Akci pořádá FIT++, zájmový klub Studentské unie ČVUT, za podpory Fakulty informačních technologií ČVUT. Naším cílem je sdružovat aktivní studenty na FIT za účelem společného působení ve prospěch celé fakulty.

Milan Kurka - profile

Milan Kurka

Člen organizátorského týmu Hello FIT!

Člen klubu FIT++, manažer na PR oddělení FIT

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Milan Kurka, milan.kurka@fit.cvut.czČlen organizátorského týmu Hello FIT!


Poslední změna: 17.6.2019, 22:38