Prague PostgreSQL Developers Day

Prague PostgreSQL Developers Day

Prague PostgreSQL Developers Day (P2D2) je vývojářská konference, která se zabývá relačním a open-source databázovým strojem PostgreSQL. Dvoudenní akce, která je zaměřena na vývojáře aplikací a administrátory této databáze, nabízí kromě přednášek také několik worshopů. Konferenci pořádá spolek Czech and Slovak PostgreSQL User Group (CSPUG).

Současný ročník

Dvanáctý ročník konference Prague PostgreSQL Developers Day se uskuteční 13.–14. února na Fakultě informačních technologií ČVUT. Dvoudenní akce nabídne workshopy a přednášky z oblasti open-source databáze PostgreSQL. Na konferenci bude přednášet i Magnus Hagander – PostgreSQL Core Team Member a Major Developer. Akce je placená a je nutné se registrovat. Fakulta má k dispozici několik volných vstupů na středeční i čtvrteční program. Pro bližší informace kontaktujte Michala Valentu.

Minulé ročníky

PostgreSQL – přednáška
Logo PostgreSQL

Historie konference Prague PostgreSQL Developers Day sahá do roku 2008. Od roku 2011 se konference každoročně konala v prostorách poskytnutých Katedrou softwarového inženýrství MFF UK na Malostranském náměstí. Od roku 2015 hostí konferenci Fakulta informačních technologií ČVUT.

Prague PostgreSQL Developers Day 2018
Jedenáctý ročník konference Prague PostgreSQL Developers Day se uskutečnil 14.–15. února na Fakultě informačních technologií ČVUT. Na konferenci přednášel i Bruce Momjian – zakládájící člen PostgreSQL core týmu.
Minulé ročníky konané na FIT ČVUT v letech 2015–2017
Prague PostgreSQL Developers Day 2017
Prague PostgreSQL Developers Day 2016
Prague PostgreSQL Developers Day 2015

Kontakt

Konference je organizována pod záštitou Czech and Slovak PostgreSQL User Group (CSPUG). Cílem tohoto spolku českých a slovenských uživatelů PostgreSQL je propagace a podpora používání této open-source databáze. Pokud máte nějaký dotaz k této akci, napište na e-mail info@p2d2.cz. Další informace jsou také dostupné na oficiálním webu konference.

Michal Valenta – profile

Ing. Michal Valenta, Ph.D.

Organizátor P2D2

Vedoucí Katedry softwarového inženýrství

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
Ing. Michal Valenta, Ph.D., michal.valenta@fit.cvut.czOrganizátor P2D2


Poslední změna: 29.1.2019, 15:14