Rozvrh

Aktuální rozvrh: http://timetable.fit.cvut.cz

Rozvrhy jsou přístupné bez přihlášení ze sítě Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze, mimo tuto síť je vyžadováno přihlášení přiděleným uživatelským jménem a celoškolským heslem (KOS).

Aktualizace rozvrhů podle KOSu probíhá typicky 1x denně. V době zápisu jsou rozvrhy aktualizovány každou celou hodinu.

Mezi semestry je možné se přepínat pomocí odkazů v záhlaví každé stránky. V období od začátku semestru do začástku předběžných zápisů do dalšího semestru jsou zobrazeny odkazy na právě probíhající semestr a jemu předcházející semestr. V období od začátku předběžných zápisů do začátku dalšího semestru jsou zobrazeny odkazy na rozvrh dalšího (rozvrhovaného) semestru a právě probíhajícího semestru. Informaci, pro jaký semestr právě zobrazený rozvrh platí, naleznete v zápatí každé stránky.

V pravé části záhlaví je odkaz na Archiv semestrů - je možné si zobrazit rozvrh minulých semestrů. Semestry jsou v archivu označeny stejně jako v KOSu, např. B092. Toto označení říká, že se jedná o akademicky rok 2009/10 (číslice na druhé a třetí pozici - tedy 09), letní semestr (číslice na čtvrté pozici - 1 zimní semestr, 2 letní semestr).Poslední změna: 29.5.2018, 10:14