Pierre Donat-Bouillud, Ph.D.

Období
2023 - 2025
Popis
V souladu s výzvou projekt umožní mezinárodní mobilitu výzkumným pracovníkům, kterým byl v minulých letech schválen projekt z programu Marie Skłodowska-Curie Individual / Postdoctoral Fellowships, ovšem z důvodů nedostatku financí byl zařazen do kategorie tzv. no-money projektů. Projekt bude realizován pracovními pobyty zahraničních VP na ČVUT. Hlavním cílem projektu je podpora profesního růstu výzkumných pracovníků, kvalitního výzkumu, vzdělávání pro praxi a rozvoje komunikace a spolupráce. Na FIT se jedná o příjezdovou mobilitu na 24 měsíců pracovníka, Pierre Donat-Bouillud, s příspěvkem na rodinu, na Fakultu informačních technologií. Školitel je prof. Jan Vitek, MSc., Ph.D. V rámci této mobility na FIT je plánovaný 3 měsíční secondment v Rakousku, Paris Lodron University, Salzburg).