Aktuální informace FIT ke koronaviru najdete zde.

Média a PR

Propagační předměty

Přednáškou či cvikem, propluj s naším trikem! Doplňte i vy svůj outFIT o fakultního triko. Dostupná je široká škála barev a velikostí. K tomu si můžete pořídit i fakultní multifunkční šátek (nejen) pro své FIT výkony a další propagační předměty.

Propagační předměty FIT si můžete koupit v Univerzitním knihkupectví odborné literatury v Národní technické knihovně a nebo na e-shopu. Propagační předměty navrhlo a vyrobilo PR oddělení FIT.

Univerzitní knihkupectví odborné literatury E-shop

Pánská trička

Typograficky zdařilou grafiku užijete během studia i po něm, kdy vám zůstane milou vzpomínkou na vaši alma mater. Abyste tričko mohli kombinovat ke všem svým outfitům, pořiďte si jej pro jistotu ve více barvách – k dispozici je černá, modrá, světle modrá, žlutá a červená.

  • Vybírejte z velikostí S–XXL.
  • Cena trika je 249 Kč.

E-shop

Dámská trička

Dámský, lehce upnutý (ale ne zas moc) střih dodáváme hned v několika barvách. Můžete je tak sladit s botami, kabelkami, náušnicemi či ponožkami. Záleží jen na vás. K dispozici jsou v černé, modré, červené, růžové a žluté.

  • Vybírejte z velikostí S–XL.
  • Cena trika je 249 Kč.

E-shop

Šátek

Na krk, na hlavu i pod hlavu. Dokáže zahřát uši, pomůže zastavit tepenné krvácení a dá se s ním leccos svázat. Dost možná má víc funkcí než švýcarský nožík. Vyrábí se z vysoce kvalitního polyesterového mikrovlákna a k dispozici ho máme ve žluté barvě.

  • Cena šátku je 140 Kč.

E-shop

Klíčenka s otvírákem

Pro všechny, kdo pořád hledají klíče a taky pro ty, kteří se ještě nenaučili otevírat láhev tím, co mají zrovna po ruce. Žlutou klíčenku s otvírákem o průměru 4,5 cm, na které budou viset vaše klíče, hned tak nepřehlédnete. 

  • Cena klíčenky je 35 Kč.

E-shop