Média a PR

Propagační předměty

Přednáškou či cvikem, propluj s naším trikem! Doplňte i vy svůj outFIT o fakultního triko. Dostupná je široká škála barev a velikostí. K tomu si můžete pořídit stylovou lahev, kelímek na nezbytné kafe na přednášku, poznámkový blok nebo multifunkční šátek pro FIT výkony.

Propagační předměty FIT si můžete koupit v Univerzitním knihkupectví odborné literatury v Národní technické knihovně a nebo na e-shopu. Propagační předměty navrhlo a vyrobilo PR oddělení FIT.

Univerzitní knihkupectví odborné literatury E-shop

Láhev Nalgene 1 l

Designová značková láhev Nalgene do školy i na sport.

K praktičnosti této láhve přispívá široké hrdlo, kdy vymývání či plnění láhve není žádný problém. Rysky vám pomůžou sledovat váš pitný režim nebo usnadní mixování nápoje (například izotonického). Uzávěr je pomocí pásku pevně přichycen k láhvi, takže ho neztratíte a navíc můžete plnou láhev pohodlně přenášet.

Je navíc odolná proti nárazům, nedrží zápach a zvládne vařící i velmi studené nápoje. Je samozřejmě bez BPA, BPS a ftalátů.

  • Cena lahve je 290 Kč.

E-shop

 

 

Kelímek Circular Cup 340 ml

Opakovaně použitelný kelímek na kávu vyrobený z recyklovaných jednorázových papírových kelímků ve Velké Británii a ne v Číně.

Kelímek Circular neteče, má 100% těsnění. Nepálí v ruce a udržuje nápoje déle teplé nebo studené. Snadno se otevírá a zavírá jednou rukou a nejlepší nakonec – při pití z něj nemusíte srkat kávu malou dírkou.
 
Každý rok se vyhodí více než 100 miliard jednorázových kelímků z plastu. Doba použití takového jednorázového kelímku je asi 30 minut, v přírodě se poté rozkládá více než 450 let.

  • Cena kelímku je 290 Kč.

E-shop

Poznámkový blok

Znáte ty situace, kdy si potřebujete něco poznamenat, ale mobil se vám vybil a notebook se právě aktualizuje? Pro tyto případy pro vás máme poznámkový blok A5. Ale není jen tak ledajaký! Vybavili jsme jej pro vás tvrdými deskami, 70 linkovanými listy a kroužkovou vazbou, což z něj dohromady dělá skvělého pomocníka při studiu.

  • Cena bloku je 55 Kč.

E-shop

 

 

 

Pánská trička

Typograficky zdařilou grafiku užijete během studia i po něm, kdy vám zůstane milou vzpomínkou na vaši alma mater. Abyste tričko mohli kombinovat ke všem svým outfitům, pořiďte si jej pro jistotu ve více barvách – k dispozici je černá, modrá, světle modrá, žlutá a červená.

  • Vybírejte z velikostí S–XXL.
  • Cena trika je 249 Kč.

E-shop

 

 

Dámská trička

Dámský, lehce upnutý (ale ne zas moc) střih dodáváme hned v několika barvách. Můžete je tak sladit s botami, kabelkami, náušnicemi či ponožkami. Záleží jen na vás. K dispozici jsou v černé, modré, červené, růžové a žluté.

  • Vybírejte z velikostí S–XL.
  • Cena trika je 249 Kč.

E-shop

 

 

Šátek

Na krk, na hlavu i pod hlavu. Dokáže zahřát uši, pomůže zastavit tepenné krvácení a dá se s ním leccos svázat. Dost možná má víc funkcí než švýcarský nožík. Vyrábí se z vysoce kvalitního polyesterového mikrovlákna a k dispozici ho máme ve žluté barvě.

  • Cena šátku je 140 Kč.

E-shop

Fotogalerie