Nestihli jste přijít na DOD? Nevadí. Vše se dozvíte ze záznamu

14. 1. 2022

Ve čtvrtek 13. ledna 2022 proběhl na FIT ČVUT Den otevřených dveří, a to v prezenční i online podobě. Návštěvníci, kteří přišli osobně, se setkali s vyučujícími i studenty a poslechli si přednášky o studiu a přijímacím řízení. Uchazeči měli také možnost projít si prezentační stánky studijních specializací a prohlédnout si prostory fakulty včetně laboratoří.

Nestihli jste se přijít podívat k nám na fakultu? Nevadí. Navštivte dodatečně naše virtuální atrium, kde se dozvíte vše o studiu na FIT. Poslechněte si ze záznamu přednášky o bakalářském i magisterském studiu, pusťte si videa jednotlivých bakalářských studijních specializací a poslechněte si odpovědi na dotazy posluchačů v online panelové diskuzi.

Virtuální atrium FIT ČVUT