Aktuální informace FIT ke koronaviru najdete zde.

Den otevřených dveří 13. 1.

Kdy

13. 1. 2022

Kde

Prezenčně v prostorách fakulty i online

Rezervace

Bez rezervace

Pro uchazeče

DOD PREZENČNĚ

Přijďte se osobně setkat s vyučujícími i studenty. Připravili jsme pro vás prezentaci o bakalářském, magisterském i kombinovaném studiu a přijímacím řízení.  Budete moci navštívit prezentační stánky studijních specializací a prohlídnout si prostory fakulty včetně laboratoří.

PROGRAM DOD PREZENČNĚ

DOD ONLINE

Nemůžete k nám dorazit osobně? Nevadí, ve virtuálním atriu naší budovy získáte všechny potřebné informace. Od 10:00 můžete sledovat přednášku o bakalářském studiu a ve 14:00 o magisterském studiu. V 16:00 začne online panelová diskuze, během které se zástupců fakulty můžete zeptat na vše, co vás zajímá.

VSTUPTE DO ATRIA

Podmínky pro vstup na DOD PREZENČNĚ

Den otevřených dveří je pořádán formou veletržní a vzdělávací akce a koná se za podmínek protiepidemických opatření platných v den konání. Účastníci musí splňovat podmínky pro hromadné akce dle systému O-N-(T): Očkování – prodělaná Nemoc – (Test). U osob mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin. Platí i povinnost mít ochranu dýchacích cest s účinností alespoň 94 % (bez výdechového ventilu), jde např. o respirátory FFP2 či nanoroušky. Kontrola splnění podmínek bude probíhat u vstupu do budovy. V případě, že nebudou dodrženy, nemůže být účastník na akci vpuštěn. Doporučujeme přijít s časovým předstihem a pro rychlou kontrolu se prokazovat aplikací Tečka.