Magisterské studium na FIT

Prohloubení vědomostí z informatiky, teoreticky i prakticky

Rozšiřte své obzory za hranice bakalářských znalostí a staňte se inženýrem. Magisterský program jde do hloubky jak v praktické, tak teoretické rovině. Během dvou let se tu můžete soustředit jen na oblast, která vás zajímá.

Vše o přijímacím řízení

Deset čistě informatických specializací

Jste spíš na hardware nebo software? Máte raději programování nebo teoretickou informatiku? Baví vás víc vestavné systémy nebo webové aplikace? Učíme to všechno. Objevte neprobádaná zákoutí specializace, která vás zajímá.

Magisterské specializace

Nadšená komunita, která vás pohltí

Náročné studium vyvažuje přátelská atmosféra a otevřený přístup učitelů i vedení. Do života fakulty vás rychle vtáhne třeba Magistrovák – magisterský seznamovák.

Magistrovák FIT Den otevřených dveří

Překročte hranice, doslova

Široký výběr destinací, trénink cizího jazyka s rodilým mluvčím, poznávání světa mimo české luhy a háje, zkušenosti od zahraničních kolegů – za nabídku našich magisterských zahraničních pobytů by se nemusela stydět ani renomovaná cestovní kancelář.

Studium v zahraničí

Příběhy těch, kdo FIT prošli

Naučili jsme informatiku studenty, kteří používali počítač leda na brouzdání internetem, jednoho absolventa jsme nadchnuli natolik, že se mu z fakulty nechce odejít, jinému jsme pomohli založit úspěšnou firmu. To jsou jen střípky příběhů, na jejichž počátku jsme stáli.

Hodíme se k sobě?

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Zdeněk Muzikář, CSc.