Digital Business Engineering

Unikátní a výběrová specializace, která umožní studentům získat dva magisterské tituly najednou (na FIT ČVUT a University of Antwerp). Specializace je zaměřena na propojení znalostí informačních technologií, podnikání a ekonomie v mezinárodním prostředí a klade také důraz na digitální business a inovace. Absolvent nalezne uplatnění téměř ve všech oblastech podnikání, protože všude je pro obchodní úspěch dnes nezbytné úzké propojení na efektivní využití digitalizace a digitálních technologií.

Application process

Since we need to synchronize administrative processes at both universities, admissions interviews for the DBE specialization will precede enrollment in the master's program.

The date of the admission interview has been set for June 27.

Requirements:

1. Submitted application for the master's program (deadline has already passed).

2. Request for subscription into DBE specialization using a general application form to the office of study affairs.

3. Motivation letter for DBE specialization submitted with the application (free form).

The deadline for submitting the application for DBE specialization enrollment and motivation letter has been set for June 21. You will be invited to an admission interview based on the submitted application.

Co se naučíte?

• Využít své technologické znalosti a zároveň znalosti o plánování a řízení firmy zejména v oblasti digitálního byznysu
  • Pracovat v mezinárodních týmech i v korporátním prostředí
  • Vypořádat se s novými výzvami (nejen digitálního) byznysu, jako jsou nové obchodní modely, nové digitální produkty, etické aspekty podnikání, udržitelnost a další

Jaké bude vaše uplatnění?

• Zakladatelem samostatné firmy nebo startupu s mezinárodním dosahem
  • Byznys analytikem v nadnárodní firmě
  • Manažerem ICT oddělení v nadnárodní firmě

Ing. Michal Valenta, Ph.D.

Vedoucí Katedry softwarového inženýrství

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Zdeněk Muzikář, CSc.