Bakalářské studium na FIT

Solidní základ ve všech oblastech informatiky

Čistá informatika bez dalších vycpávek. Už za tři roky vás můžeme naučit programovat, přemýšlet jako hackeři nebo třeba převádět obraz z kamer na data. Jen si vybrat. Přihlaste se na FIT.

Vše o přijímacím řízení

Začínáte v programu Informatika, specializaci volíte až v průběhu studia

Ne každý má už od školky jasno o svém budoucím povolání. Možná ani teď si nejste jistí, která specializace bude pro vás ta pravá. Proto jsme bakalářské studium navrhli tak, abyste získali vhled do jednotlivých IT oblastí a teprve pak se rozhodli, kam vás srdce táhne.

Bakalářské specializace

Odebírejte Newsletter FIT ČVUT

Nenechte si ujít novinky a informace o možnostech studia na naší fakultě. Přihlaste se k odběru Newsletteru FIT ČVUT.

 

Vyvážená porce teorie a praxe

Bez teoretických znalostí fungování počítačů a notné dávky matematiky se v informatice neobejdeme. Ale jak praví klasik, nejlepší učitelka je praxe. Kromě hromady praktických cvičení, se můžete zapojit i do reálných projektů úspěšných firem.

10,5 důvodu, proč studovat na FIT

Akce pro zájemce a novopečené studenty

Na internetu toho o nás vyčtete hodně, ale ani tisíc slov nevydá za jednu reálnou zkušenost. Přijďte se k nám mrknout, seznámit se a nasát místní přátelskou atmosféru. Nováčky naší fakulty čeká hned na úvod několik neformálních dobrovolných akcí, plných praktických tipů usnadňujících studium na FIT.

Přehled akcí Den otevřených dveří

Proč studovat informační technologie
Můžeme díky nim změnit svět?

Příběhy těch, kdo FIT prošli

Naučili jsme informatiku studenty, kteří používali počítač leda na brouzdání internetem, jednoho absolventa jsme nadchnuli natolik, že se mu z fakulty nechce odejít, jinému jsme pomohli založit úspěšnou firmu. To jsou jen střípky příběhů, jejichž součástí jsme se stali.

Hodíme se k sobě?

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Zdeněk Muzikář, CSc.