Soutěž IT SPY 2024

Kdy

2. 5. – 20. 11. 2024

Web

itspy.cz

Kategorie

Soutěže

Elitní soutěž diplomových prací v oblasti informatiky, IT SPY (IT Student Project of the Year), již 15. rokem vybírá výjimečné diplomové práce, a dává tak talentovaným absolventům IT oborů šanci mnohdy poprvé zazářit. Soutěže se každoročně účastní na 20 českých a slovenských univerzit a až 1500 obhájených prací. Do 6. 6. 2024 kontaktujte fakultního ambasadora prof. Jana Holuba. Pokud zvítězíte, získáte nejen profesní věhlas, ale i 2 000 € na rozvoj svého projektu

Web akce

Průběh soutěže

Fakultní předkolo

Pokud máte zájem o účast v soutěži, kontaktujte emailem ambasadora soutěže na ČVUT FIT prof. Jana Holuba do 6.6. (před začátkem obhajob diplomových prací). Po obhajobách může ambasador nominovat za fakultu maximálně 10 diplomových prací, přičemž počet nominovaných prací nesmí přesáhnout 10 % všech absolventů. Při posuzování prací ambasador bere v úvahu doporučení komisí pro obhajoby diplomových prací.

Meziuniverzitní kolo

Práce nominované za fakultu se dostávají do soutěže. Pro úspěšné zařazení do soutěže je třeba se přihlásit do systému soutěže EasyChair a vložit samotnou diplomovou práci (ve formátu PDF) a jednostránkový informační leták (také ve formátu PDF), představující danou práci. Tyto práce budou vystaveny v Galegii nejlepších a získají certifikát o účasti v soutěži. Dostat se do "top ten" ze všech IT diplomových prací z celé České republiky a Slovenska je velký úspěch, který zajisté obohatí váš životopis.

Semifinálové kolo

Jedna z prací nominovaných fakultou je nominována na postup do semifinále soutěže. To probíhá offline posuzováním prací a plakátků porotci soutěže. Z nich pak některé práce postupují do finále. Práce, které skončí v semifinálovém kole, budou vystaveny v Galerii nejlepších v sekci semifinalisté a také o tom získají certifikát.

Finálové kolo

Finálové kolo probíhá formou prezentací před porotci soutěže. Několik prvních míst pak získá hodnotné ceny. Vlastní ceremoniál vyhlašování výsledků je prezentován v médiích.

Za obsah stránky zodpovídá: Bc. Veronika Dvořáková