Informatické večery

Nášup informatiky ve větších než malých dávkách nabízí cyklus informatických večerů. Čeští i zahraniční odborníci na něm zasvěcují všechny informatické nadšence do různých tajů a více či méně známých oblastí IT. Přednášky s oblibou navštěvují studenti, akademičtí pracovníci, ale také veřejnost se zájmem o informatiku. Přednášky jsou v českém nebo anglickém jazyce.

Termín a místo konání

Přednášky se konají nárazově během semestru v prostorách Nové budovy ČVUT v posluchárně 107. Vstup je zdarma a bez předchozí registrace. Novinky o přednáškách můžete sledovat i na sociálních sítích pod #ITvecer.

První přednáška v letním semestru 2023/2024 je plánována na pondělí 26. 2. 2024 od 18:00 na téma novinek v AI. Více již brzy v událostech níže.

Žádné nadcházející události.

Akademický rok 2022/2023

Videozáznamy

Pro ty, co se nestíhají účastnit naživo vytváříme záznam (dle preferencí přednášejících). Tyto přednášky můžete zhlédnout na YouTube kanálu fakulty. Zda bude z přednášky záznam pořízen najdete uvedeno v události v každé z přednášek.

YouTube kanál

Bc. Veronika Dvořáková