Aktuální informace FIT ke koronaviru najdete zde.

Informatické večery

Nášup informatiky ve větších než malých dávkách nabízí cyklus informatických večerů. Čeští i zahraniční odborníci na něm zasvěcují všechny informatické nadšence do různých tajů a více či méně známých oblastí IT. Přednášky s oblibou navštěvují studenti, akademičtí pracovníci, ale také veřejnost se zájmem o informatiku. Přednášky jsou v českém nebo anglickém jazyce.

Termín a místo konání

Přednášky se konají v pondělí od 18:00 do cca 19:30 v prostorách Nové budovy ČVUT v posluchárně 107. Vstup je zdarma a bez předchozí registrace. Novinky o přednáškách můžete sledovat i na sociálních sítích pod hashtagem #ITvecer.

Vzhledem k aktuální situaci tento přednáškový cyklus neprobíhá.

Videozáznamy

Pro ty, co se nestíhají účastnit naživo vytváříme záznam. Všechny přednášky proto najdete ve videoarchivu přednášek FIT, který je přístupný po přihlášení Heslem ČVUT. Vybrané přednášky si můžete pustit na YouTube kanálu fakulty.

videoarchiv přednášek FIT YouTube kanál

Bc. Veronika Dvořáková