Probíhá seminář FIKS pro studenty středních škol

15. 11. 2020

Seminář FIKS určený pro středoškoláky proběhne i letos v několika kolech, tentokrát s tématem labyrintu. První kolo již běží a práce je možné odevzdávat do 31. 12. 2020. Po úspěšném absolvování mohou být středoškoláci přijati do bakalářského studia na FIT ČVUT bez přijímací zkoušky.

FIT ČVUT opět přináší další ročník FIKSu. Seminář FIKS pomůže středoškolákům se naučit řešit algoritmické úlohy teoreticky, ale i vytvořit funkční kód. Letos budou studenti středních škol společně prozkoumávat pozoruhodný labyrint a vydají se skrz něj do různých světů. Ten je speciální tím, že se skrz něj dá cestovat napříč různými světy. První kolo již běží a práce je možné odevzdávat až do konce prosince!

Pokud se chcete do korespondenčního semináře zapojit, registrujte se na stránkách FIKS.