Informatické večery: EIT Digital Master School: Summer School Programs

Kde

Posluchárna 107

Thákurova 9, Praha 6

Přijďte na přednášku z cyklu Informatické večery. EIT Digital Master School je exkluzivní společná iniciativa předních technických univerzit v Evropě. Svým studentům umožňuje absolvovat double degree programy zakončené titulem MSc. v různých informatických oborech. Marton vám EIT Digital Master School představí a poté vám Martin předá praktické zkušenosti absolventa FIT, který tento program absolvoval.

O přednášejících

Marton Belik je ARISE Education Lead v EIT Digital a odborník na mezinárodní vysokoškolské vzdělávání s více než 10 lety zkušeností. V EIT Digital odpovídá za navázání spojení se vzdělávacími ekosystémy, které nabízejí příležitosti pro rozvoj dovedností jak pro jednotlivce, tak pro instituce.

Martin Pozděna je absolvent bakalářského programu Informatika na FIT z roku 2014. Získal stipendium EIT Digital Master School, které mu umožnilo pokračovat v magisterském studiu na třech předních evropských univerzitách – TU v Berlíně, KTH ve Stockholmu a na univerzitě v Trentu.