Festival vědy

3. 9. – 30. 11. 2020

Kde

Kulturní akce

Festival vědy proběhne u vás doma od 3. září do 30. listopadu 2020. Do laboratoří univerzit a vědeckých institucí se tentokrát přenesete virtuálně. Buďte fit a zacvičte si s humanoidními roboty FIT v naší video expozici. Akci připravilo ČVUT v Praze společně s VŠCHT Praha a DDM hl. m. Prahy.

WEB AKCE

Program

Na webových stránkách si můžete virtuálně projít a prohlédnout více než 70 edukativních, komentovaných video expozic, které pro vás připravili jak organizátoři akce, tak další vysoké školy, akademická pracoviště, volnočasové instituce, firmy a společnosti.

Poprvé tak budete moci všichni, bez omezení věku, navštívit video expozice obrazem i zvukem u vás doma na počítačích, tabletech a telefonech. Také se můžete zapojit do doprovodného programu Chytrá hlava a zúčastnit se soutěže o atraktivní ceny, jako je například 3D tiskárna.