Podcast Jedničky a Nuly v Prostoru naživo aneb Proč se nebát kamer ve veřejném prostoru

Kdy

13. 6. 2022

Kde

Cafe Prostoru_ (1. patro)

Technická 2710, Praha 6

Rezervace

Registrace

Už jste slyšeli náš fakultní podcast Jedničky a Nuly na téma „Proč se nebát kamer ve veřejném prostoru?“ Zaujalo vás toto téma a chtěli byste se o něm pobavit přímo naživo s odborníkem? Přijďte si s Ing. Jakubem Novákem z Laboratoře zpracování obrazu popovídat osobně k nám do Kampusu Dejvice. Můžete se zeptat na cokoliv, co vás zajímá. Jakub rád zodpoví všechny vaše dotazy.

Akce je neformální a přátelské setkání s maximální kapacitou 15 účastníků. Na akci je proto nutné se registrovat. Jedničky a Nuly v Prostoru naživo je série komorních setkání s odborníky navazující na vybrané díly podcastu Jedničky a Nuly od Fakulty informačních technologií ČVUT v Praze. Cílem je přiblížit veřejnosti i naživo zajímavá IT témata a osobnosti, které se za nimi skrývají.

Pokud jste si díl podcastu Jedničky a Nuly s Ing. Novákem ještě nestihli pustit, nevadí. Můžete si ho poslechnout. Je stále k dispozici i s ostatními díly na www.fit.cvut.cz/podcast.

Poslechněte si díl s Ing. Jakubem Novákem