Zažijte Den otevřených dveří dodatečně z pohodlí domova

5. 2. 2021

Nestihli jste si pustit online Den otevřených dveří a zajímá vás, jak to u nás na fakultě chodí? Stále jsme tu pro vás a na přednášky o studiu se můžete podívat ze záznamu.

Na FIT proběhly dvě úspěšné akce Dny otevřených dveří ONLINE, kde se mohli zájemci o studium na dálku dozvědět, proč studovat informatiku právě u nás, prohlédnout si virtuálně prostory budovy a zjistit, co na FIT mohou studovat jak v bakalářském, tak i magisterském studiu.

Pro ty, kteří se v den této akce nemohli připojit, nabízíme záznam těchto přednášek a také záznam z jednotlivých stánků specilizací, kde se uchazeči ptali na cokoliv ohledně daného studia. Seznamte se z pohodlí svého domova se všemi bakalářskými i magisterskými specializacemi, které fakulta ke studiu nabízí.