Aktuální informace FIT ke koronaviru najdete zde.

Úvodní seznamovací kurzy pro prváky otevírají registrace

Začít je vždy nejtěžší. Se začátky na naší fakultě každoročně pomáhají prvákům studenti vyšších ročníků na úvodních seznamovacích kurzech. A statistika říká, že jejich účastníci mají větší šanci si jednou odnést diplom! Pro úplné vysokoškolské nováčky je připraven Seznamovák a pro pro studenty prvního ročníku v navazujícím studiu je tu Magistrovák.

Seznamovák nabízí na výběr ze dvou turnusů v termínech 28.–31. 8. 2021 a 31. 8. – 3. 9. 2021. Získat partu mezi spolužáky a rychle se zorientovat na vysoké škole pomůžou prvákům seznamovací hry dělané na míru pro budoucí ajťáky. Své zkušenosti a informace bez obalu jim předají studenti bakalářského i magisterského programu. Hlásit se je možné od 26. června.

Magistrovák proběhne ve víkendovém termínu 3.–5. 9. 2020. Program je nabitý spoustou her spojených s potřebnými znalostmi z bakalářského studia. Nechybí ani dostatek informací o studiu pro ty, co nemají titul Bc. z naší fakulty, ani volný čas pro diskusi se současnými studenty a absolventy magisterského programu. Přihlášky se otevírají 13. června.