Jak zařídit, aby mi dal lajk Elon Musk?

10. 8. 2022Ivana Macnarová

V novém letním dílu fakultního podcastu Jedničky a Nuly se dozvíte, čím vším se zabývá jeho moderátorka Sara Polak. Zjistíte, jak umí znalosti z jednotlivých oborů propojit, jaké jsou její plány do budoucna a co je nový fakultní projekt Chaos.

Antropologie, informační technologie nebo umělá inteligence… tím vším se zabývá moderátorka podcastu Jedničky a nuly Sara Polak. Zjistíte, jak umí znalosti z jednotlivých oborů propojit, jaké jsou její plány do budoucna a co je nový fakultním projektu Chaos. V letní dílu fakultního podcastu ji zpovídá její kamarád Ondřej Brém, vedoucí Laboratoře pro testování uživatelského rozhraní.

„Umělá inteligence mě samozřejmě zajímá nejvíc, ale nyní mě bere za srdce zmapovat, jak historické technologie měnily chod lidstva. Ať už je to pazourek, parní stroj nebo třeba knihtisk, všechny měly o dopad na strukturu společnosti.“

Zajímá vás umělá inteligence, automatizace skladů, drony, IT v astronomii nebo kamery ve veřejném prostoru? Poslechněte si i předchozí díly podcastu Jedničky a Nuly na webu fit.cvut.cz/podcast a v aplikacích Spotify, Google Podcasts a Apple Podcasts