GRIFO 2022

Místo konání

Setkání bude probíhat v hotelu Corinthia, který stojí jen pár kroků od stanice metra Vyšehrad, Kongresového centra Praha a Vyšehradu, pevnosti z 11. století. Hotel se nachází na vrcholu jednoho z pražských kopců, dvě stanice metrem od centra města, s panoramatickým výhledem na město.

Corinthia Hotel Prague

Všechny pokoje a apartmá jsou klimatizované a mají satelitní TV s plochou obrazovkou, vysoce kvalitní nábytek a luxusní textilní dekorace. V nejvyšším patře máte možnost navštívit wellness s bazénem. V prvním patře se nachází hotelová restaurace otevřená až do půlnoci. Ve všech prostorách je zdarma dostupná WiFi. Samozřejmostí je parkování v podzemní garáži.

Corinthia Hotel Prague
https://www.corinthia.com/cz/prague/

Kongresová 1655
140 69 Praha 4 – Nusle

Jak se do hotelu dostat

MHD

Pokud plánujete cestovat pražskou integrovanou dopravou, vhodné spojení najdete pomocí vyhledávače Dopravního podniku. Nejblíž je to do hotelu z těchto stanic:

  • Metro zastávka Vyšehrad – při cestě z centra (směr Háje) využijte při východu z metra podchod, který je označen směrovkou na hotel Corinthia
  • Tramvajové zastávky Palouček a Divadlo Na Fidlovačce
  • Autobusová zastávka Vyšehrad

Autem

  • Z dálnice D1 se do hotelu dostane po ulici 5. května, ze které sjedete těsně před Nuselským mostem.
  • Z dálnice D11 se do hotelu dostanete přes Jižní spojku / Městský okruh, ze kterého najedete na ulici 5. května, ze které sjedete těsně před Nuselským mostem.
  • Z dálnice D5 se do hotelu dostanete přes Městský okruh, ze kterého najedete na ulici 5. května, ze které sjedete těsně před Nuselským mostem.

Parkování je možné přímo v areálu hotelu.

Vlakem

Po příjezdu do Prahy na Hlavní nádraží můžete pokračovat červenou linku metra C ve směru Háje do stanice Vyšehrad.

Autobusem

  • Jakmile dorazíte na centrální autobusové nádraží Praha – Florenc, můžete pokračovat červenou linkou metra C ve směru Háje do stanice Vyšehrad.
  • Po příjezdu na autobusovou stanici Praha – Hlavní nádraží jeďte červenou linkou metra C ve směru Háje do stanice Vyšehrad.
  • Ze stanice Praha – Zličín pokračujte žlutou linkou metra B ve směru Černý most do stanice Florenc, tam přestupte na červenou linku metra C směr Háje a pokračujte do stanice Vyšehrad.

Letadlem

Po příletu na Letiště Václava Havla Praha (PRG) jeďte autobusem č. 119 na zastávku Nádraží Veleslavín. Tam přestupte na zelenou linku metra A ve směru Depo Hostivař a pokračujte do stanice Muzeum. Tam přestupte na červenou linku metra C ve směru Háje a pokračujte do stanice Vyšehrad.

'

Setkání informatických fakult GRIFO organizuje Fakulta informačních technologií ČVUT v Praze. Případné dotazy zasílejte na grifo2022@fit.cvut.cz.

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Petra Pavlíčková, Ph.D.