LAW FIT

LAW FIT

Konference LAW FIT spojuje otázky práva a informačních technologií. Jde o setkání významných odborníků z těchto oblastí v České republice a jejich diskuzi o aktuálních problémech práva a informatiky. Konference je určena pro studenty i veřejnost a probíhá formou přednáškových bloků a diskuzí. Na konferenci přednáší advokáti z předních českých advokátních kanceláří, ředitelé technologických firem a také zástupci státních právních orgánů.

Současný ročník

LAW FIT - logo
Logo konference

Konference LAW FIT se uskuteční 21. května. Šestý ročník s tématem Copyright a technologie se zaměří na autorské právo v kontextu s rychle se rozvíjejícími novými technologiemi. Konference se bude zabývat tématy jako data mining, screen scraping, blockchain nebo umělá inteligence. Pro účast je požadována registrace. Akce se koná na Fakultě informačních technologií od 10:00 v posluchárně T9:105, registrace začínají v 9:00

Minulé ročníky

LAW FIT organizuje naše fakulta od roku 2013. V minulých ročnících se přednášky věnovaly tématům jako autorské právo nebo reklama na internetu, síťová neutralita, data a ochrana osobních údajů či odpovědnost za činnost umělé inteligence.

Minulé ročníky v letech 2013–2017
LAW FIT 2017: Právo a umělá inteligence
LAW FIT 2016: Data
LAW FIT 2015: Konec volného internetu?
LAW FIT 2014: Reklama na internetu
LAW FIT 2013: Přehodnoťme pojetí autorského práva na internetu!

Kontakt

Konferenci pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT. Konference se koná v prostorách Nové budovy ČVUT – Thákurova 9, Praha 6. V případě dotazů se obracejte na předsedu konference JUDr. Zdeňka Kučeru, Ph.D.

Zdeněk Kučera - profile

JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D.

Předseda konference LAW FIT

Externí vyučující na Katedře softwarového inženýrství

Osoba zodpovědná za obsah této stránky
JUDr. Zdeněk Kučera, Ph.D., zdenek.kucera@fit.cvut.czPředseda konference LAW FIT


Poslední změna: 11.5.2018, 10:14