COFIT

Companies at FIT, zkráceně COFIT, je kariérní veletrh určený pro studenty. Veletrh pořádá každý semestr Fakulta informačních technologií ČVUT. Cílem je zprostředkovat studentům kontakt s budoucími zaměstnavateli. Součástí veletrhu jsou stánky firem a přednášky partnerských firem FIT o možnostech spolupráce a uplatnění studentů.

Současný semestr

Fakultní kariérní veletrh COFIT se uskuteční 16. října v atriu Nové budovy ČVUT od 12:30 do 17:45. Studenti budou mít možnost potkat IT profesionály z nadnárodních společností i startupů a dozvědět se o jejich aktuálních projektech. Připravena je přednáška Konec prokrastinace, kde se návštěvníci dozví, jak přestat odkládat a žít naplno. RetroHerna nabídne legendárního Pac-Mana na NES konzoli a soutěž o tematické ceny. Vstup je volný a bez předchozí registrace.

Minulé semestry

Veletrh COFIT se pořádá od zimního semestru roku 2014/2015. Veletrh navštěvuje každý semestr okolo 500 studentů.

COFIT v letním semestru 2018/2019
Fakultní kariérní veletrh COFIT se uskuteční 20. března v atriu Nové Budovy ČVUT. Budete mít možnost se seznámit s profesionály z nadnárodních společností a startupů a dozvědět se o jejich aktuálních projektech. Dále zjistíte, jak funguje portál Spolupráce s průmyslem nebo jak vylepšit svoje CV. Nebude chybět ani relaxační zóna s hrami ve virtuální realitě. Veletrh probíhá od 12:30 do 17:00.
COFIT v zimním semestru 2018/2019
Fakultní kariérní veletrh COFIT se uskuteční 24. října v atriu Nové Budovy ČVUT. Studenti mohou potkat zástupce jednotlivých firem a dozvědět se o aktuálních projektech. Účast na projektech lze uznat v rámci semestrálních či diplomových prací. Nově jsou připraveny osobní schůzky s leadery z prestižních firem nebo FIT talk na téma „Programátor jako dnešní superhrdina?“.
COFIT v letním semestru 2017/2018
Kariérní veletrh COFIT se uskuteční 20. března v atriu Nové Budovy ČVUT již poosmé. Můžete se setkat se zástupci jednotlivých firem, dozvědět více o aktuálních projektech a o příležitostech, jak se prakticky zapojit do vybraného podniku. Aktivita na takových projektech může být uznaná v rámci semestrálních či diplomových prací. Veletrh probíhá od 12:30 do 18:00, poté je na programu první FIT talk s tématem Jak přežít Fuck-Up, na kterém vystoupí i děkan doc. Marcel Jiřina.
COFIT v zimním semestru 2017/2018
Již posedmé se uskuteční 24. října v atriu Nové budovy ČVUT kariérní veletrh s názvem CoFIT. Dozvíte se, jaké projekty se ve firmách řeší, koho hledají pro spolupráci, jaké poskytují benefity a stáže nebo jaká témata vám mohou aktuálně nabídnout. Veletrh probíhá od 12:00 do 18:00, poté je na programu panelová diskuse s odborníky z praxe na téma upgrade dovedností.

Kontakt

Veletrh pořádá Fakulta informačních technologií ČVUT v rámci projektu Spolupráce s průmyslem. Pro více informací můžete napsat e-mail na ssp@fit.cvut.cz.Poslední změna: 14.10.2019, 10:10