Cenu děkana získaly vynikající diplomové práce studentů FIT ČVUT

28. 4. 2023Ivana Macnarová

Děkan fakulty doc. RNDr. Ing. Marcel Jiřina, Ph.D oceňuje na konci každého semestru ty nejlepší závěrečné práce studentů FIT ČVUT v Praze. Vybírá je na základě doporučení komise pro státní závěrečné zkoušky. V zimním semestru 2022/2023 bylo oceněno pět diplomových studentských prací. Diplom a finanční odměnu za ocenění si studenti převzali na slavnostní promoci v Betlémské kapli dne 30. března 2023.

„Mám radost z výsledků našich studentů a jsem mile potěšen, že mohu udělit ocenění velmi zajímavým a kvalitním závěrečným pracem, ze kterých mají mnohé publikační potenciál i reálné využití v praxi. Komisí doporučené práce mají opravdu vysokou kvalitu a je pro mě rok od roku náročnější učinit správný finální výběr,“ uvádí doc. Marcel Jiřina, děkan FIT ČVUT.

Mezi oceněné diplomové práce zimního semestru patří: