Den otevřených dveří na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze

9. 11. 2009

Zájemci o studium na Fakultě informačních technologií Českého vysokého učení technického v Praze mají možnost osobně navštívit fakultu v den otevřených dveří 25. listopadu 2009 od 9.00 nebo od 11.00 hodin.

Historicky první den otevřených dveří nejmladší fakulty Českého vysokého učení technického bude zahájen v Ballingově sále Národní technické knihovny. Účastníci budou informováni zástupci fakulty v čele s děkanem prof. Pavlem Tvrdíkem o historii vzniku fakulty, o přijímacím řízení, studijním plánu a stávajících bakalářských studijních oborech.

Dále se dozvědí o připravovaných oborech magisterského studia. Zástupce z řad studentů bude zájemce informovat o studentském životě na ČVUT. Nakonec si účastníci budou moci prohlédnout budovu Národní technické knihovny a zdejší fakultní učebnu. Dále mohou navštívit budovu Masarykovy koleje, kde fakulta sídlí a kde budou pro ně v učebně připraveny ukázky realizací hardwaru i softwaru v programovatelných obvodech FPGA.