Ing. Dominik Veselý

Absolvent

Informatika ho bavila už na základní škole, na střední zvládal vytvářet jednoduché programy nebo webovky. Jeho cesta na vysokou s IT zaměřením tak byla poněkud přímočará. Přesto se rozhodl zariskovat a nastoupil na nově otevřenou FIT.

„Lákal mě příslib určité pružnosti a taky jsem doufal, že se škola bude věnovat aktuálním tématům a trendům, což se nakonec naplnilo.“

Kromě vzdělání si ze školy odnáší také spoustu pracovních kontaktů, cenných přátelství, které trvají do teď a v neposlední řadě také prosperující podnik. Jeho firma totiž vznikla v rámci inkubátoru ČVUT. Jeho firma Ackee totiž vznikla v rámci inkubátoru ČVUT. Dnes má pod sebou 60členný tým, který vytvářel aplikace pro T-Mobile, Volkswagen, Ethereum Foundation nebo německý parlament.

Za obsah stránky zodpovídá: Ing. Zdeněk Muzikář, CSc.