Kariérní veletrh COFIT v letním semestru 2022/2023

30. 3. 2023

Kde

Thákurova 9, Praha 6

Hledáte téma závěrečné nebo semestrální práce, brigádu, stáž nebo uplatnění po studiu? Kariérní veletrh COFIT vám představí na 60 firem z IT a fakultní laboratoře. Poradíme, jak hledat pracovní příležitosti a představíme studijní program Industrial PhD. Můžete využít profesionálního poradenství od Kariérního centra ČVUT nebo konzultovat své startupové nápady se zkušenými mentory.

Čtvrtek 30. března 2023, 10:00–17:00

Web akce Mapa veletrhu Nabídky práce

COFIT Opencall
Stánek zdarma pro startupy našich studentů a absolventů

Jste náš student nebo absolvent, máte startup a chcete se zviditelnit na kariérním veletrhu COFIT? V rámci podpory podnikavosti nabízíme zdarma několik stánků pro startupy, které nejsou starší 3 let a zároveň naši studenti nebo absolventi vlastní ve firmě podíl alespoň 10 %.

• Přihlášky jsou již uzavřeny.

Stánky firem

Atrium Nové budovy ČVUT

Poznejte na 60 IT firem a zjistěte, jaké nabízejí možnosti spolupráce již během studia. Na stánkách budou probíhat také různé aktivity a soutěže.

MAPA VELETRHU VYSTAVOVATELÉ

Jak (spolu)pracovat při studiu

Info stánek
Jak hledat pracovní příležitosti

Na info stánku vám rádi poradíme jak vyhledávat nabídky na našem webu. Můžete vybírat z projektů, stáží, témat závěrečných a semestrálních prací i úvazků. Platforma umožňuje odebírat nabídky práce na míru.

NabídkY práce

Industrial PhD

Industrial PhD je doktorát realizovaný ve spolupráci s firmou, která studenta podporuje pomocí stipendia. Přemýšlíte o Industrial PhD? Stavte se za námi na stánku nebo nás kontaktujte na ssp@fit.cvut.cz

ROZHOVOR o Industrial PhD

Startupové a projektové poradenství

Info stánek

Máte nápad na nový business, ale nejste si jisti, jestli to má šanci na úspěch? Nebo už máte rozběhnutý projekt a řešíte konkrétní problém? Využijte možnost konzultace se zkušenými mentory ze světa technologických startupů, kteří vám ochotně poradí, podělí se o cenné zkušenosti a inspirují vás na cestě za úspěchem.

Mentor
  • Peter Deďo
    Peter je jako funkční hodnota sinusoidy měnící se v čase, jemuž amnézie neúspěchu umožnila příchod na COFIT v roli mentora. Peter je ekonomický geograf a jeho srdeční záležitostí jsou technologie a budoucnost jako taková. Pracuje jako analytik v Pražském inovačním institutu a snaží co nejvíce přispět k tomu, aby lidé jako vy, měli co nejlepší podmínky pro rozvoj svých nápadů. Peter vám sice nepomůže vytunit algoritmus, ale dokáže vás propojit na větší hráče či zdroje financování.

Kariérní centrum ČVUT

Stánek #6

Využijte profesionální poradenství od Kariérního centra ČVUT. Vyzkoušejte si přijímací pohovor bez stresu. Vylepšete si svoje CV a LinkedIn. Získejte představu o svých silných a slabých stránkách a co a jak dále rozvíjet, abyste si vybrali práci, která vás bude bavit.

Koho potkáte na stánku
  • Iva Hájková Peláková / 12:00–14:00
    Ivča je koučka, kariérová poradkyně a lektorka seberozvoje. V KáCéčku studentům pomáhá zvládnout studium, připravit je na budoucí kariéru a věnovat se osobnímu rozvoji na koučinku a konzultacích.
  • Pavel Šmída / 10:00–16:00
    Pavel má na starosti propagaci aktivit KáCéčka, spravuje sociální sítě, web a newsletter. Prezentuje Kariérní centrum na veletrzích, seznamovacích kurzech, spolupracuje s PR odděleními jednotlivých fakult ČVUT.

VÍCE O KC ČVUT

Mapa veletrhu