Veletrh vědy 2024

Rezervace

Vstup zdarma

Kulturní akce

Přijďte na největší vědecký veletrh, kde budete moci prozkoumat široké spektrum vědy a moderních technologií, a to vše díky praktickým aktivitám a experimentům. V prostoru expozice ČVUT naleznete i Fakultu informačních technologií ČVUT v Praze. A na co se u nás můžete těšit?

Chcete být umělou inteligencí odměněni za váš úsměv? Přijďte si pro sladkou odměnu k našemu bonbonovači s kamerou a AI, který naprogramovali studenti FIT ČVUT z Laboratoře zpracování obrazu. Budete si moci vyzkoušet i VR brýle a vstoupit do virtuálního světa studentských prací, které byly vytvořeny v naší učebně Virtuální reality. Čekají na vás i naše Arduino hry z Hardwarové dílny. Přijďte se podívat na zmenšené modely robotů Ozobotů, kteří se učí, aby se efektivně pohybovali a nesráželi se, a které programují naši studenti v Laboratoři robotických agentů.