Laboratoř zpracování obrazu (ImproLab)

Laboratoř zpracování obrazu – ImproLab – jsme na FIT otevřeli v roce 2017. Skloubí akademické znalosti s aplikacemi z praxe, kdy poskytuje řešení problémů nejen studentům, ale hlavně firmám. Laboratoř disponuje technickým zázemím pro výzkumné projekty a výuku v oblasti zachycování vizuálních informací. Naším cílem je zlepšit kvalitu výuky v oblasti zpracování dat a vytvořit prostředí pro aplikaci teoretických poznatků v praxi.

Laboratoř je spolufinancována Evropskou unií. Cílem projektu je HW vybavení „Laboratoře zpracování obrazu“ na FIT ČVUT pro zvýšení kvality vzdělání studentů. Laboratoř bude vybavena kamerovými systémy, senzory a související optickou a osvětlovací technikou pro realizaci praktických projektů v oblasti zpracování obrazu a videa.

Čemu se laboratoř věnuje?

Činnost laboratoře se dotýká těchto témat

Bc. Justýna Frommová

Kde nás najdete?

Laboratoř zpracování obrazu (ImproLab)
Katedra aplikované matematiky
Fakulta informačních technologií
České vysoké učení technické v Praze

Místnost TH:A-1258 (Budova A, 12. patro)
Thákurova 7
Praha 6 – Dejvice

Za obsah stránky zodpovídá: doc. Ing. Štěpán Starosta, Ph.D.