Den otevřených dveří FIT ČVUT 25. 11. 2023

Rezervace

Bez rezervace

Pro uchazeče

Chcete vědět, proč studovat informatiku právě u nás? Přijďte se osobně setkat s vyučujícími i studenty a zjistit, jaké studium na naší fakultě doopravdy je. Připravena je pro vás prezentace o bakalářském studiu a přijímacím řízení. Budete moci navštívit stánky jednotlivých studijních specializací a prohlédnout si prostory fakulty včetně laboratoří.

Další Den otevřených dveří, který je určen i pro zájemce o magisterké studium, proběhne v pátek 9. února 2023.

Záznam přednášky o bakalářském studiu

Program 9:30–15:30

Přednáška o bakalářském studiu

Kdy: 10:00 a 12:00 (přednášky jsou totožné)
Kde: posluchárna 105, přízemí Nové budovy ČVUT

Přednáška o bakalářském studiu, přijímacím řízení a aktivitách pro studenty včetně studia v zahraničí a možností praxe při studiu.

Stánky bakalářských specializací

Kdy: 9:30–15:30
Kde: atrium Nové budovy ČVUT

Zjistěte víc o našich studijních specializacích. Na jednotlivých stáncích se můžete ptát přímo vyučujících a studentů dané specializace.

Komentovaná prohlídka fakulty a Národní technické knihovny

Kdy: 11:30–15:30 (vždy po 15 minutách)
Kde: sraz u vstupu v Nové budově ČVUT

Podívejte se, jak vypadají naše učebny a další prostory fakulty nebo Národní technické knihovny na prohlídce s jedním z našich studentů. V průběhu se můžete zeptat na vše, co vás zajímá.

Doprovodný program

Kdy: 9:30–15:30
Kde: přízemí Nové budovy ČVUT

• Praxe při studiu: Zjistěte, s kolika firmami fakulta spolupracuje a jak u nich můžete získat praxi při studiu.
  • Soutěž pro středoškoláky FIKS: Zapojte se do Fiťáckého informatického korespondenčního semináře a získejte přijetí na FIT ČVUT bez přijímací zkoušky.
  • Virtuální realita: Vyzkoušejte si špičkové vybavení pro virtuální realitu. Studenti se i s jejich pomocí seznamují se základy VR a učí se vyvíjet aplikace pro VR.
  • 3D tisk: Přijďte se podívat na studentské projekty a 3D výrobky z tiskáren RepRap.
  • Studijní oddělení: Potřebujete poradit kolem přijímacích zkoušek? Máte otázky ohledně studia? Přijďte se zeptat.
  • Přijetí přes SCIO: Nechte si poradit, jak se přihlásit a uspět v Národních srovnávacích zkouškách (NSZ) z matematiky nebo obecných studijních předpokladů pro přijetí na FIT ČVUT.
  • Studentský život: Získejte informace o životě na kolejích i mimo ně od přímo od studentů z fakultního klubu FIT++.
  • ELSA a CIPS: Jste student se specifickými potřebami? Přijďte se zeptat, jak vám mohou tato střediska pomoci při studiu?

Odebírejte Newsletter FIT ČVUT

Nenechte si ujít novinky a informace o možnostech studia na naší fakultě. Přihlaste se k odběru Newsletteru FIT ČVUT.

Přemýšlíte o studiu na FIT ČVUT?